Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Sumnjam da on veruje da ce reiki da ga izleci i vrati u top formu. Verovatno mu takve metode prijaju psihicki, prosto lepo mu je kada prati program tog lika, i zbog toga ih primenjuje.

Deluje mi kao da jednostavno ne zeli vise da se gura do maksimuma i da zeli pre svega da se dobro oseca van terena, a na terenu sta bude. Ako je tako, onda ga potpuno razumem. Postigao je sve sto se postici moze, prateci paklenu dnevnu rutinu ceo zivot. Na kraju i pored sve brige, kao i Rafa, Andy i Roger ostetio svoje telo.

Nadam se da ne gresim, stvarno je tragicno ako on zapravo zeli po svaku cenu nazad na vrh i veruje da ce to postici na ovaj nacin.

 

Link to comment
13 minutes ago, Heaviside said:

Sumnjam da on veruje da ce reiki da ga izleci i vrati u top formu. Verovatno mu takve metode prijaju psihicki, prosto lepo mu je kada prati program tog lika, i zbog toga ih primenjuje.

Deluje mi kao da jednostavno ne zeli vise da se gura do maksimuma i da zeli pre svega da se dobro oseca van terena, a na terenu sta bude.

 

 

Da je tako ne bi već igrao u IW-u, iako je prvobitno bilo govora da se neće vraćati na teren pre Madrida

Link to comment

Svaka cast na mogucnosti da sa malo informacija donosis generalne zakljucke.

I sta je tvoje tumacenje? Spreman je da ucini sve da se vrati na vrh, znamo i da zna kakav tim mu je za to potreban, ali on on umesto toga vreme provodi sa "duhovnicima" zato sto...?  Poludeo je i sada veruje da ce uz reiki biti spremniji nego uz rad sa Gritschom? 

 

Covek non-stop ponavlja da ima drugacije prioritete. Iz toga zakljucujem da nije promenio tim i metodologiju jer sada naprosto veruje u nesto sasvim drugo vec zato sto je previse zahtevna, a tenis mu vise nije jedina stvar na svetu koja ga zanima.

Link to comment

Ako je fizički fit i uz 100% posvećenost ne bi mu trebalo više 2-3 meseca za finala mastersa  i grenslema.

Nije mu potreban nivo igre iz 2011 ili 2015 , to je možda teniski high-peak ,dovoljno mu je čak 50% igre iz najboljih dana ali za to je neophodan 

real Djokovic a ne reality,maximalna predanost  što je vidimo nemoguće 

Link to comment

I ja cenim da je tako. Ili se bar nadam.

 

A mislim da je besmisleno tako lako otpisivati coveka koji je pre samo par godina igrao najbolji tenis u istoriji ovog sporta.

Link to comment

+1

 

6 hours ago, Timmy said:

 

 

Nole je gotov! Cenim da mu je ovo bio poslednji dobar rezultat na nekom vecem turniru.

 

Pokusace on na W i USO sigurno, al posle brzih ispadanja ide u penziju.

 

Priroda stigla :fantom:

 

Link to comment
18 hours ago, Timmy said:

I ja cenim da je tako. Ili se bar nadam.

 

A mislim da je besmisleno tako lako otpisivati coveka koji je pre samo par godina igrao najbolji tenis u istoriji ovog sporta.

 

Zato je smisleno otpisivati čoveka koji je od zadnjih 5 GS uzeo 3... ;) Šalim se malo, naravno da rođa neće doveka, samo mi nešto ne deluje da je u padu

Link to comment

Matori je prošle godine sve podredio Vimbldonu i to mu se isplatilo, pa je u finišu sezone ipak posustao. Ove godine izgleda da su mu porasle ambicije i da hoće da igra na šljaci, što bi po meni bilo samoubistvo. 

Što se Đokovića tiče situacija je drugačija i ako je tačno što se piše, njemu treba što više tenisa u ovom trenutku.

Link to comment

od kada je nole raspustio štab, nekako sam odlučila da se ne akam da gledam njegove mečeve, što se pokazalo ispravnim

 

povreda na stranu, sigurno nije lako vratiti se, bilo kome

 

ali ovde ima i drugih stvari (insajd info)

dok ne vrati u štab švabutm i knindžutm neću verovati da se vratio na pravi put, pa ga neću ni gledati

 

toliko smo uživali u njegovim mečevima da mi je sada jako tužno da ga gledam ovakvog,

žao mi je ako će ovo  i ovakav da bude kraj jedne briljantne karijere

Link to comment
  • Redoran changed the title to To, mačko!
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • Redoran pinned this topic
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...