Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

38 minutes ago, miki.bg said:

Ko bi rek'o nakon finala Australije pre 6 godina da će biti u ovakvoj situaciji.

 

Bome ko bi rekao i posle ovogodišnje Australije da će biti u ovakvoj situaciji, jeste izgubio od Korejca, ali imao je 3 sasvim solidne pobede i samo jedan izgubljen set, ovo što je odigrao u martu je totalni raspad.

Link to comment

Izgleda da je ipak do slanine. Jebote, čovek jedva prebacuje lopticu preko mreže. Uopšte se ne šalim, od kada je smršao je i krenuo sunovrat, naravno, ne kažem da je to jedini razlog. Treba da prestane da igra, da nađe nekog top kondicionog da ga pokida jedno mesec, mesec i po dana pa da proba onda. On sigurno nije zaboravio tehnike udaraca i kako se trči, to se lako vrati repetitivnim vežbama, ovde su očigledno problem druge stvari a pre svih snaga i kondicija. 

Edited by Mil@n
Link to comment

Marko Đoković rutinira Servantesa u Marbelji, nekada top 60 igrača. 

Garant bi pružio jači otpor Peru sinoć...

Nolo je dotakao dno, ono juče mu je verovatno bilo najgore izdanje ikada. Sad može ići samo nabolje. 

Link to comment

Lagano najveća pobjeda u Markovoj karijeri, do sada je to bio trijumf nad Aldinom Šetkićem koji je u tom momentu bio 412.

Pitam se da li je Pepe sada u njegovom štabu..

Link to comment
2 hours ago, FPLS said:

 

Nolo je dotakao dno, ono juče mu je verovatno bilo najgore izdanje ikada. Sad može ići samo nabolje. 

I za fudbalsku reprezentaciju se je nakon Azerbajdžana govorilo da su dotakli dno da gore od onog ne moze. Videli smo da itekako moze, plasim se da ce i sa Noletom biti tako.

Link to comment

Meni je ono sinoć delovalo kao da je na teren izašao Ivanisevic ili Mekenro sa nekim ambicijama a protivnik iz respekta povukao ručnu par gemova.

Da je bilo tako bar bi se smejali ovako je sve samo ne to 

 

 

Link to comment

Sad su mi se nade za veliki povratak bar prepolovile.. kad ga Аgasi nije nimalo pomerio i kad toliko cesto imaju razlcite stavove sta raditi mislim da je to to.

 

Posle Rogera, saljem i Novaka u penziju.

 

Gotova je najbolja era tenisa. Mislim gotova je vec par godina, ovo su sad samo ekseri u sanduk.

Link to comment
  • Redoran changed the title to To, mačko!
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • Redoran pinned this topic
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...