Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

A jedna od stvari zbog kojeg dosta gotivim Novaka je odabir trenera (Pepeta ne ubrajam tu). Vajda vise manje, sa njim je ceo zivot i oni su tu nekako kao nerazdvojan tandem. Ali ova dvojica, Beker i Agasi, su mu fenomenalni potezi (na stranu licne velike simpatije prema njima dvojici jos od vremena dok su igrali, to me je dodatno obradovalo). Kad je doveo Bekera preko 90% ljubitelja tenisa se cudilo i pitalo zna li on sta radi. Znamo sta se desilo.. Onda se desi svo ovo sranje, povrede, zasicenje, demotivacija, porazi, gluposti sa ljubavi i drvecem... i onda samoinicijativno cimanje Agasija koji ima svoj zivot mimo svega toga i nalozi ga da mu bude trener. Prvi Agasi je veoma iznenadjen razvojem situacije

 

I smem da prognoziram jos GS trofeja ako ta saradnja nastavi u ovom smeru. Do juce to ne bih mogao da pomislim i napisem, ali tih dva minuta price Agasija o Novaku i njihovom odnosu mi je pokazao da sledi ovo sto pricam. Mozda pljampam gluposti, videcemo :)

Link to comment

Meni se tu ne svidja samo princip po kojem ce Agasi saradjivati sa Nolom - ovo toplo/hladno, tu sam/nisam tu, obaveze trt-mrt. Verujem da pomaze i tako, ali mnogo bi bolje bilo da imaju full profy odnos i da ga ovaj prati non-stop. Ovako deluje sve previse neizvesno.

Link to comment

Meni se tu ne svidja samo princip po kojem ce Agasi saradjivati sa Nolom - ovo toplo/hladno, tu sam/nisam tu, obaveze trt-mrt. Verujem da pomaze i tako, ali mnogo bi bolje bilo da imaju full profy odnos i da ga ovaj prati non-stop. Ovako deluje sve previse neizvesno.

 

Agasi prica skroz suprotno. Tu je u potpunosti i spreman da se posveti. Kasnis sa pisanjem 10 dana,

Link to comment

Ne zelim da citam tekst u Kuriru. Gledao sam svojim ocima coveka sta je pricao. A znam sta je pricao pre 10 dana. Agasi se ocigledno primio. A ne vidim zasto bi Novak naglo promenio svoje misljenje.

Link to comment

Stepanek je još uvek aktivan, baš i nema mnogo smisla

 

Ne igra vec neko vreme zbog povrede. Upitan je povratak. A i ako se vrati pitanje je koliko on moze u tim godinama, 38 ima.

Link to comment
  • Redoran changed the title to To, mačko!
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • Redoran pinned this topic
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...