Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Lepša strana navijanja

Featured Replies

  • Author

mislim da je u pitanju Split, Plinara.

  • Replies 715
  • Views 115.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    legija varšava

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    danas su igrali brodarac i radnički iz obrenovca na “stadionu” fk imt-a. pada kiša, relativno hladno, blato oko objekta, “tribine” pounjene onim šarenim stolicama što su nekad bile na jna, sve u svemu

  • svetsko prvenstvo, nije mala stvar. na pikadu je najbolje navijanje jer su u publici svi pijani ko bulje, toliko pozitivna atmosfera, niko nikom ne jebe mater

Posted Images

Stari Plac

[patkometrija]Na staroj Plinari zastava viori i ona govoripicke su cigani![/patkometrija]

Edited by Milogled Bluff

reportovao sam te po više osnova, samo da znaš.

Šta se tiće Grobara i Delija.Zakurac Grobarima i dobra ekipa i kožne jakete i urbani đir kad ih ja nikad nisan vidija u Splitu za razliku od Cigana kojih je malo dolazilo iz Beograda ali su dolazili.

Edited by assück

:(

  • Author
Šta se tiće Grobara i Delija.Zakurac Grobarima i dobra ekipa i kožne jakete i urbani đir kad ih ja nikad nisan vidija u Splitu za razliku od Cigana kojih je malo dolazilo iz Beograda ali su dolazili.
isli su i grobari u Split ali redje i mnogo manjem broju.docim su cigani isli cesce i u vecem broju, ali je 90% ekipe bilo iz Knina, Benkovca, Kistanja itd...btw, jel smem da navijace Crvene Zvezde da nazivam ciganima? mislim, za mene taj termin nije uvredljiv a nije ni za za navijace Zvezde koje ja znam...

Koliko ja znam, "cigani" i "grobari" su dozvoljeni termini

isli su i grobari u Split ali redje i mnogo manjem broju.docim su cigani isli cesce i u vecem broju, ali je 90% ekipe bilo iz Knina, Benkovca, Kistanja itd...btw, jel smem da navijace Crvene Zvezde da nazivam ciganima? mislim, za mene taj termin nije uvredljiv a nije ni za za navijace Zvezde koje ja znam...
ma ja sam samo citirao sa Torcidinog foruma, nisu to moje reči. uostalom, svako ko je iole čitao te priče iz davnina, zna koliko su sve grupe realne i istinoljubive.što se mene tiče, pre bih da koristiš cigani nego delije
  • Author
1988roma-1.jpg
DSCN1035.jpg?t=1298221158Sa jedne od utakmica Dinamo(Z):Partizan u Maksimiru kasnih osamdesetih.Mislim da je bilo nereseno.
DSCN1038.jpg?t=1298222011Ista godina,isti grad,ali nije Maksimir vec Kranjceviceva-Zagreb:Partizan
DSCN1037.jpg?t=1298222349Cibona - PartizanPartizan izgubio,a meni nije bilo zao jer sam gledao Drazena u njegovoj kuci.Razbio nas je.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.