Jump to content
IGNORED

slobodan pristup naoružanju


Anduril

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    103

  • Anduril

    97

  • Turnbull

    75

  • Аврам Гојић

    64

ko bira likove, hobo je jedan od redjih kul novijih

 

A vigilante homeless man pulls into a new city and finds himself trapped in urban chaos, a city where crime rules and where the city's crime boss reigns. Seeing an urban landscape filled with armed robbers, corrupt cops, abused prostitutes and even a pedophile Santa, the Hobo goes about bringing justice to the city the best way he knows how - with a 20-gauge shotgun. 

Link to comment

Uradi ovo sa drecavim auto lakom umesto olovom...svet ce biti lepse mesto :)

ključ radi posao sasvim dobro

ili ako nema nikog, skineš tablice i pustiš magarca da se jebava po supovima

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ne gledam ni ja redovno, ovo mi je slučajno naletelo na YT.

 

Ali super je poentirao sa ovim "ne shvataš zato što si glupa". :lolo: Mnogo mi se sviđa ta argumentacija i sam je često koristim kada prilike dozvoljavaju. :)

Link to comment

Dobar je Cenk kad ismeva seoske idiote, ali čim pokuša da prokomentariše nešto van granica USofA, odmah stopalo ide u usta. Od toga kako je sranje u Ukrajini jasan znag trećeg svetskog rata jer se Putin neće zaustaviti i sledeća je Letonija evo ga stiže, do toga kako evropski fudbal ne valja zato što se na kraju šutiraju penali a trebalo bi da igraju u nedogled sve dok neko ne da gol...

Link to comment

Može jedno glupo pitanje....

 

Ako uzmemo u obzir HobiLobi odluku Vrhovnog suda, da li bi se slični rezon mogao proširiti i na prava korporacija u pogledu drugog amandmana?

Edited by pacey defender
Link to comment

Misliš, da se dozvoli korporacijama da finansiraju privatne vojske, pošto su jel'te individue i imaju pravo da se naoružaju do zuba za slučaj da britanski imperijalisti jednog dana krenu opet na njih? Sitna je to distinkcija u odnosu na današnje stanje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...