Jump to content
IGNORED

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

To su moje drugarice. Freak! Nemoj slučajno da budeš neuljudan prema njima....biggrin.gifNego! Hoće li biti šta od ovog štrajka što se o njemu priča...
Ma kakav štrajk... što neko reče, šta bi bilo kada bi turniri počeli da štrajkuju, igrači bi mogli da okače reket na klin :) Btw, Maki, Feki jeste bljak, imaju ljudi čestit nadimak ako ništa drugo :P
Link to comment
Ma kakav štrajk... što neko reče, šta bi bilo kada bi turniri počeli da štrajkuju, igrači bi mogli da okače reket na klin :)
Previše pojednostavljen pogled na stvar. Nije to štrajk rudara u tamo nekoj Venecueli ili Kolumbiji koji, ako se gazda ni posle mesec dana ne oglasi pozitivno povodom njihovih zahteva, počinju da umiru od gladi. Svi ovi momci imaju i ugled i harizmu i materijalna sredstva da isteraju svoje do kraja. Vlasnici turnira imaju svoj interes i taj njihov interes je ozbiljno ugrožen ako Top ten društvo odbija da učestvuje na turnirima. Sa druge strane zamisli sledeću situaciju. ATP se ogluši o njihove zahteve, oni stupe u štrajk, posle nekog vremena odluče da naprave svoju paralelnu organizaciju. Šta misliš, koga će mediji u publika više da prate, Top 10 ili 15 ekipu ili krnji ATP. Šta misliš gde će ići više novca, gde će sponzori imati interes da ulažu...Ideja o paralelnoj organizaciji nije naučna fantastika... Dešavalo se već u drugim sportovima.
Link to comment
pa gde cete redje, javljamo se svake prestupne cisto da dobijete osecaj da se ne pederisete
pa potrudite se onda malo! ja imam osecaj da me nekoliko muskaraca odavde posmatra! :unsure:
To su moje drugarice. Freak! Nemoj slučajno da budeš neuljudan prema njima....biggrin.gif
ja? neuljudan? boze sacuvaj! pa ja sam ti ko Milicic... novosadska skola! :D
pa ono jest, uglavnom su macho tipovi skloni pederastiji ... iliti ... pravi muskarci to ne rade na misice cool.gif
uf, dobro je! *freak brise znoj sa cela* definitivno nisam machovillage_people_macho_man.jpg
Kližan tvrdi da Đoković ne uzima ništa, ali da je s Nadalom manje siguran.Podľa mňa Djokovič neberie nič, ale Nadal možno asi áno. S Nadalom to podľa mňa nie je košérJavite neko tićeru!
odlican ti clanak! imas prevod na kineski?
Link to comment
odlican ti clanak! imas prevod na kineski?
戴维斯杯英雄在线:随着纳达尔的不会发胖20 09th 201110:00 - 是赢得戴维斯杯对阵乌克兰的大部分功劳。斯洛伐克网球选手马丁(22)在线回答您的问题。本机的球队中的地位来处理百分之百!斯洛伐克网球选手马丁战胜乌克兰,他们的比赛无论是戴维斯杯。 :fantom:
Link to comment
ATP se ogluši o njihove zahteve, oni stupe u štrajk, posle nekog vremena odluče da naprave svoju paralelnu organizaciju. Šta misliš, koga će mediji u publika više da prate, Top 10 ili 15 ekipu ili krnji ATP. Šta misliš gde će ići više novca, gde će sponzori imati interes da ulažu...Ideja o paralelnoj organizaciji nije naučna fantastika... Dešavalo se već u drugim sportovima.
Nema šanse. :) Daleko od toga da je ATP neka vrhovna organizacija koja sve kontroliše. Npr. svaki GS je posebna priča/firma koju kontrolišu samo oni koji ga i organizuju i tako dalje. Previše je tu različitih strana da bi se to tek tako usaglasilo :)
Link to comment

Dovoljno bi bilo da smanje broj turnira koji ulaze u renking sa 18, na recimo 16. Stave da umesto na 8 bude obavezno 7 MS turnira i 3 od 500 umesto sadašnjih 4. I da ostave da se računaju najboljih 7 tj. 3 turnira, a ko može nek igra sve, pa mu se računaju najbolji, a ko neće/ne može, nek mu se računaju tih 7 i 3.Tako dobiješ još 2 nedelje odmora.

Link to comment
Dovoljno bi bilo da smanje broj turnira koji ulaze u renking sa 18, na recimo 16. Stave da umesto na 8 bude obavezno 7 MS turnira i 3 od 500 umesto sadašnjih 4. I da ostave da se računaju najboljih 7 tj. 3 turnira, a ko može nek igra sve, pa mu se računaju najbolji, a ko neće/ne može, nek mu se računaju tih 7 i 3.Tako dobiješ još 2 nedelje odmora.
Ma kakvi. 18 turnira je obavezno, ali osim Marija i Novaka koji imaju 19, svi top 30 igrači već imaju 20 ili više odigranih turnira, a još nije ni kraj godine. I to sve ne računajući egzibicije. Ako im je toliko teško zašto su svi preko 20? Izgleda da ipak nije toliko loše uzeti koji poen i koji dolar i van obaveznih 18 :D
Link to comment
Ma kakvi. 18 turnira je obavezno, ali osim Marija i Novaka koji imaju 19, svi top 30 igrači već imaju 20 ili više odigranih turnira, a još nije ni kraj godine. I to sve ne računajući egzibicije. Ako im je toliko teško zašto su svi preko 20? Izgleda da ipak nije toliko loše uzeti koji poen i koji dolar i van obaveznih 18 :D
Mislim, nemam vremena da proveravam, da se taj broj turnira koji si naveo odnosi na obračunski period, znači za prethodnih 365 dana a ne za tekuću godinu...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...