Jump to content
IGNORED

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

Moram priznati da će mi, ukoliko se ovo pokaže kao istinito, nedostajati Toni. Onaj njegov izraz lica kao da je upravo progutao žabu krastaču u momentima kada Rafi loše ide, naizgled staložen a u stvari unezveren pogled....biggrin.gif. Da da, nedostajaće mi matori Toni.edit: Ujak isuse.gif. Pa samo to dovoljno govori o ozbiljnosti članka...Mora da je neko bukvalno prevodio članak sa Engleskog i "uncle" po automatizmu preveo sa "ujak"

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment

Hm... imam neke insajd infoe koji mi kažu da je ovo nešto o čemu se šuška već neko vreme ali definitivno, čak i ako do toga dodje, Toni će biti tu u nekom svojstvu. Neće ga potpuno otkačiti. Još jedna stvar o kojoj se navodno šuška su pokušaji Rafe i njegovog štaba da privole dr. Ćetojevića na saradnju po svaku cenu...

Link to comment
Pikard briljira sa informacijama ovih dana :Hail:
Ko onaj tvoj prijatelj Portugalac što je rekao da će Porto da otkine...tongue.gif Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment
pa to je pisalo u svim novinama prethodnih dana da se Ćetojević nudi Nadalu
jel se na kraju dr nudi ili nadal njega trazi?moram reci da ako je ovo drugo, sve i da je jedini dr na planeti, to mi deluje kao potez ocajnika
Link to comment
jel se na kraju dr nudi ili nadal njega trazi?moram reci da ako je ovo drugo, sve i da je jedini dr na planeti, to mi deluje kao potez ocajnika
I meni, ako uopste ima istine u ovome. Nadal je izuzimajuci poraze od Noleta imao odlicnu sezonu i tamanio sve redom, i Feda i Mareja i uvek neugodnog Delpa. Sto se tice poraza od Noleta, tu je glavni problem naci recept za njegovu igru, jer Nadal u ovom trenutku nema bas nikakvu igracku prednost nad Novakom. Treba prvo da napipa osnovne slabosti u protivnikovoj igri i nadje neke patterne koje ce iskoristiti protiv njega, a u ovome ce doktor tesko da pomogne. Mislim, tacno je da je Nadal razvio izvesne komplekse nakon onih poraza i da ima blokove kad god igra protiv cetnika, ali to je prvenstveno zato sto nema igru za bradonju. Osnova mentalne cvrstine je vera u svoje fizicke i tehnicke sposobnosti, a Nadal to u ovom trenutku nema, barem kad je Novak protivnik. Za to treba ozbiljan teniski strucnjak, a ne holisticar. Edited by anantaram
Link to comment

I ja sam skapirao da se ovaj nudi i to baš zato što je tekst namerno muljavo napisan, da ne kažem standardno pretenciozan i izmišljen, pa ne ostavlja sumnju u drugačiju varijantu. Da ga je Rafa stvarno hteo, to bi se krilo sve dok ne potpišu neko papirče, a onda bi pukla bomba.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...