Jump to content
IGNORED

Krautrock


Indy

Recommended Posts

krautrock kao zanr mi je neistrazeno podrucje. kada se pojavio ovaj album, slusao sam ga do besvesti. naknadno mi je jedan forumas pojasnio momente krautrocka u ovoj ploci i odakle sve to dolazi. inace, ovaj album je podcenjen zestoko, verovatno sam ga pominjao ili nisam na ovom forumu. u svakom slucaju, moj doprinos:

 

 

+

 

 

vrlo sveze. istazujem sa zadrskom ovaj bend:

 

http://youtu.be/Rw5av46j21U

Link to comment

haralampije |

 

 

opusti se covece, niko ti nece seci prste ako odes u offtopic. na ovoj strani, u prvom postu je lepo indy objasnio. cini mi se da to reflektujes od negde, bio si na nekom forumu gde se striktno gleda ako malo odes u off, ovde to nije slucaj. ovo kazem, cak i da je otisao u off, a nije, tj. nisi procitao njegov post. 

Edited by bob mould hair style
Link to comment

samo da poredjam tvoje uvrede na moj racun:

 

- A je l' umeš ti da čitaš, ili su te greškom pustili ovde iz obdaništa?

- kad naučiš i da čitaš

- genije.

-  nacrtaću ti, pošto imaš probleme da razumeš 

...

sto samo govori o tezini tvog problema a onda i pretnja

 

A sve zato sto sam te oslovio sa profesore jer vidim hoces da propitujes o pogresnoj stvari na pogresnom mestu.Ko su ti djaci nemam pojma al znas kako kazu:U zemlji slepih, jednooki je kralj...

Ti moraš da shvatiš nešto, ako si to uopšte u stanju... Mi koji smo na ovom forumu se znamo vrlo dugo (neretko preko 1 decenije, a i ne samo preko foruma) i ne moramo baš mnogo toga jedni drugima da objašnjavamo. To prvo, da shvatiš na kakvo si mesto došao, tj. ako si uopšte novi forumaš, a ne nekakav re-branded nick od ranije (našta mi ličiš).

 

Kad se u takvoj ekipi nađeš kao nov (ili "nov", whatever), onda prvo moraš da čitaš, povezuješ stvari, malo upoznaš one s kojima imaš posla. Pa se tek onda, stidljivo, javiš da nešto napišeš. (Počneš sa "izvinite, a je l mogu ja da kažem nešto"... pa, ako ima dobre volje, možda nastaviš).

 

Ovako ispadaš mnogo veća budala nego što si toga svestan. Recimo, nema nikakve šanse da ću ikada pročitati tvoj post bilo gde na forumu. Pošto mi je jasno da se radi o malom napuvanku koji ne zaslužuje 1 dodatni minut mog vremena.

Link to comment

Vidi prijatelju,ti ne moras da shvatis,posto nisi u stanju.Osim pravila foruma niko pa ni ja nije duzan da postuje nesto sto se zove "tvoje tisucljetno" prisustvo ovde.Obrati se Subnor-u ili nekom gerontoloskom udruzenju.Arogonacija i cist bezobrazluk kojim reagujes na moju opasku da si promasio topic su epskih dimenzija.Ok ,mozda posle i ja okacim ovde neki izgubljeni klip recimo Mitra Mirica jer ni on jadan nema svoj topik.I btw nije drugarski da svima pricas o malom napuvanku,to sto ti znas neka ostane nasa tajna :misko:

Ovim sam zavrsio sa Vama profesore

on topic:

Link to comment
  • 1 month later...

Halal vera za temu.

 

Oduvek sam maštao kako bi u našem narodu ekvivalentan naziv za sličnu pojavu bio "Kaurinrok" :s_c: .

 

Ja sam već desetak godina zaljubljen u dve pesme i makar jednom nedeljno ih stavim na ripit i otrujem se njima.

 

 

i

 

Link to comment
  • 3 months later...
  • 2 years later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...