Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

ovo kao šestić kad zabije glavu dole, krene da dribla i boli ga kurac gde je gol

  • Haha 6
Link to comment

Nebitno, lik zvizdac strada pod sumnjivim okolnostima i on vec zna da je to nebitno. Ja pojma nemam ni ko je taj lik ni na sta je ukazivao ali mi smeta to momentalno otklanjanje sumnje...

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Tutankamon said:

Nebitno, lik zvizdac strada pod sumnjivim okolnostima i on vec zna da je to nebitno. Ja pojma nemam ni ko je taj lik ni na sta je ukazivao ali mi smeta to momentalno otklanjanje sumnje...

 

Pa mislim USA ubija shirom planete, shta je sad big deal dal su ikad samo ubili Epshtajna ili mozda (izvesno) strada josh tu i tamo poneko... Ubijaju se ljudi i za manje stvari od ovoga, totalno nebitno za neku shiroku sliku dal se ovde konkretno radi o naruchenom ubistvu ili samoubistvu.

Link to comment
9 hours ago, dragance said:


Jašta, bez njega sve pada u vodu, jel’? :D 

Pada u vodu, ili tresne na zemlju

:covid19:

To je problem onih sto lete ;)

 

Link to comment
On 8. 3. 2024. at 11:12, Roger Sanchez said:

nije naročito teško imati zatvorsku disciplinu u zemlji koja je cijela zatvor

Vidi Rodje poete :heart:

Link to comment

Za forumske Tuckercells kojih znam da ima dosta, jedna pristojna analiza Carlsonovih naizgled konfuznih stavova.

 

 

TL;DR sažetak - nije čovek po ubeđenju ni rasista, ni seksista, ni hrišćanski suprematista. On je samo pripadnik američkog elitnog staleža koji podleže utisku da nema pilota u avionu, da će se revolucionarno strmopizditi ako ne pripaze šta rade.

 

  • Haha 1
Link to comment
20 minutes ago, Weenie Pooh said:

Za forumske Tuckercells kojih znam da ima dosta, jedna pristojna analiza Carlsonovih naizgled konfuznih stavova.

 

 

TL;DR sažetak - nije čovek po ubeđenju ni rasista, ni seksista, ni hrišćanski suprematista. On je samo pripadnik američkog elitnog staleža koji podleže utisku da nema pilota u avionu, da će se revolucionarno strmopizditi ako ne pripaze šta rade.

 

 

al samo ako ne dodje na vlast Naranjito i "Save America Again" 

Link to comment
6 hours ago, Tutankamon said:

Nebitno, lik zvizdac strada pod sumnjivim okolnostima i on vec zna da je to nebitno. Ja pojma nemam ni ko je taj lik ni na sta je ukazivao ali mi smeta to momentalno otklanjanje sumnje...

Možda zato što je već otkriveno sve što je loše u Boeingu, on je već digao uzbunu, i “ubijanje pod sumnjivim okolnostima” neće promeniti apsolutno ništa. Usput što mnogo bitniji uzbunjivači ne umiru “pod sumnjivim okolnostima”. To je ipak stil nekih drugih.

  • -1 1
Link to comment
17 hours ago, Budja said:

RT  Checked

TikTok Checked

RT veb sajt je dostupan u Americi, a TV je bio previse toksican za glavne distributivne operatere.

 

17 hours ago, Budja said:

Fina neka demokratija.

To je taj cuveni rules-based order. Ali samo dok nama rules odgovaraju.

 

Kad Airbus pretekne Boing, onda dogovori ne vaze i traze se nova pravila. Kad domaci lobisti zele, onda se uvode carine i kad WTO kaze da to nije po pravilima, onda se ta pravila odbacuju:

“The United States strongly rejects the flawed interpretation and conclusions in the World Trade Organization (WTO) Panel reports released today regarding challenges to the United States’ Section 232 measures on steel and aluminum brought by China and others,” USTR spokesperson Adam Hodge said in a statement.

 

I sad kad mrski Kinez napravi bolju aplikaciju za zaglupljivanje i spijuniranje, onda treba da se ista ugasi jer uzima kolac domacim.

  • +1 3
Link to comment
16 minutes ago, Peter Fan said:

RT veb sajt je dostupan u Americi, a TV je bio previse toksican za glavne distributivne operatere.

 

To je taj cuveni rules-based order. Ali samo dok nama rules odgovaraju.

 

Kad Airbus pretekne Boing, onda dogovori ne vaze i traze se nova pravila. Kad domaci lobisti zele, onda se uvode carine i kad WTO kaze da to nije po pravilima, onda se ta pravila odbacuju:

“The United States strongly rejects the flawed interpretation and conclusions in the World Trade Organization (WTO) Panel reports released today regarding challenges to the United States’ Section 232 measures on steel and aluminum brought by China and others,” USTR spokesperson Adam Hodge said in a statement.

 

I sad kad mrski Kinez napravi bolju aplikaciju za zaglupljivanje i spijuniranje, onda treba da se ista ugasi jer uzima kolac domacim.

 

imas neki razlog zasto bi ih trebalo pustiti da spijuniraju?

 

Link to comment
25 minutes ago, 3opge said:

 

imas neki razlog zasto bi ih trebalo pustiti da spijuniraju?

 

Pa valjda bi trebali zagovarati principijelno djelovanje, a ne proizvoljno u zavisnosti kako kome dune u datom trenutku?

 

Valjda je stetnije to sto TT i domaci pandani rade sa korisnickim podacima, nego to sto je vlasnik TT mrski Kinez.

A ako je stetnije, zasto se ne proba obuzdati Meta, Alphabet i ostali domaci zaglupljivaci?

 

A inace, mrski Kinez je dobio vise korisnih podataka od mrskog Rusa koji je zimus provalio u MSFT (i jos nije izbacen https://www.yahoo.com/entertainment/russian-spies-keep-hacking-microsoft-151302055.html) nego sto TT moze skupiti do kraja vijeka. 

 

Tako da je ovo samo jos jedna populisticka zvaka i utjerivanje para u dzep povlascenima.

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, dragance said:

Možda zato što je već otkriveno sve što je loše u Boeingu, on je već digao uzbunu, i “ubijanje pod sumnjivim okolnostima” neće promeniti apsolutno ništa

za pocetak je promenilo nesto kod njega - sad je malo mrtav, a da je cutao mozda bi bio ziv ;)

Postajr primer za ostale, ako puno pricas - znaci da imas slobodu govora, ali ne pznaci da neces stradati of metka. 

Tj. cutanje je najbolji pancir ;)

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
18 hours ago, Budja said:

Inace, bizarno je da je glas razuma niko drugi do Marjorie Taylor Greene:

 

 

 

Budjo, kad si već tu sa adekvatnim glasom razuma, šta bi sa onom pomoći Ukrajini koju si očekivao da bude usvojena?

Link to comment
×
×
  • Create New...