Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

4 hours ago, zverka said:

Poznati su mi babini skandali, najveci je verovatno onaj sa mejlovima

 

Što je najgore, taj sa i mejlom joj je jedan od manjih. Mada mislim da ukazuje na tu bahatost i nedodirljivost što je bio i jedan od razloga poraza. 

Link to comment
3 hours ago, porucnik vasic said:

Каква бре црна Камала Харис, има бабац да је поједе за доручак. Брукс има да јој буде на тикету као други.

 

Aj u neki keš, ne pije mi se to što presipaš iz Glasovog bureta u Ruksijevo pa u ne znam čije, a apsolutno sam siguran da nisi u pravu.

 

Naravno da neće HRC i Harris da se nadmeću za nominaciju, svašta. Odlučiće se iza zatvorenih vrata ko ima da bude sensible #resistance civility non-racist establishment kandidat, pa će onda svi zajedno da štonokažu lean in. Baba se žestoko izblamirala prošli put, uzela gazdama ogromne pare a ostavila ih bez rezultata, nema šanse da joj to zaborave. Pritom će im svaki poll reći koliko katastrofalne favorability ratings ona ima, ne znam koji bi nivo autohipnoze bio potreban da je poguraju po jubilarni treći put.

 

To što bi voleo da je opet gledaš kako se ponižava i gazi grabulje, to je onako žestoka GILF perverzija (respect!) ali nema šanse da se desi.

 

Link to comment
54 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Aj u neki keš, ne pije mi se to što presipaš iz Glasovog bureta u Ruksijevo pa u ne znam čije, a apsolutno sam siguran da nisi u pravu.

 

Naravno da neće HRC i Harris da se nadmeću za nominaciju, svašta. Odlučiće se iza zatvorenih vrata ko ima da bude sensible #resistance civility non-racist establishment kandidat, pa će onda svi zajedno da štonokažu lean in. Baba se žestoko izblamirala prošli put, uzela gazdama ogromne pare a ostavila ih bez rezultata, nema šanse da joj to zaborave. Pritom će im svaki poll reći koliko katastrofalne favorability ratings ona ima, ne znam koji bi nivo autohipnoze bio potreban da je poguraju po jubilarni treći put.

 

To što bi voleo da je opet gledaš kako se ponižava i gazi grabulje, to je onako žestoka GILF perverzija (respect!) ali nema šanse da se desi.

 

 

Samo ne vidim ko će to da odluči. Mislim slažem se da Hilari neće da ide ali ne vidim tu ličnost u partiji koja će to da odluči. Biće primary kao kod republikanaca sa 20 i kusur kandidata a u ovom momentu kao neki frontrunner establišmenta je Bajden. Deda bi možda i mogao da povrati neke Obama-Tramp glasače ali mi ne deluje kao neko ko će da energize the base. Videćemo i na šta će taj primary da liči, superdelegati više nemaju pravo glasa u prvom krugu na konvenciji ali su slobodni da glasaju po savesti u drugom krugu ako u prvom ne bude pobednika. 

U svakom slučaju kampanja kreće za 6 dana

Edited by theanswer
Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

Aj u neki keš, ne pije mi se to što presipaš iz Glasovog bureta u Ruksijevo pa u ne znam čije, a apsolutno sam siguran da nisi u pravu.

 

Naravno da neće HRC i Harris da se nadmeću za nominaciju, svašta. Odlučiće se iza zatvorenih vrata ko ima da bude sensible #resistance civility non-racist establishment kandidat, pa će onda svi zajedno da štonokažu lean in. Baba se žestoko izblamirala prošli put, uzela gazdama ogromne pare a ostavila ih bez rezultata, nema šanse da joj to zaborave. Pritom će im svaki poll reći koliko katastrofalne favorability ratings ona ima, ne znam koji bi nivo autohipnoze bio potreban da je poguraju po jubilarni treći put.

 

To što bi voleo da je opet gledaš kako se ponižava i gazi grabulje, to je onako žestoka GILF perverzija (respect!) ali nema šanse da se desi.

 

Не, не, и Руксо и Глас дођу мени. Хоћу се кладим у натури, жестина, клопа у неком кафанчету, дрес омиљено клуба из неке хипстерске лиге...све може...

Link to comment

Eh sad, ko će da odluči. Ne znam ja kakvi su njihovi kanali ali nema sumnje da neki sistem postoji. Dosadašnje iskustvo nas uči da kandidat sposoban da izmuze najviše novca dobija early start u medijima, čega ovde apsolutno nije bilo za zlobabu. Računam da su u konstantnom kontaktu sa finansijerima svesni da se njen potencijal za prikupljanje novca strmopizdio pre dve godine, a to joj je bio jedini adut koji je imala. 

 

Ko će biti oktroisan i gurnut u prvi plan je sasvim drugo pitanje, znam samo da HRC šanse nema. Bidenovo prisustvo u anketama meni zvuči kao neki nasumični pokušaj Obama lojalista da održe privid da je sve ipak pod kontrolom, da će se povratiti kontinuitet čim im se narandžasti klovn skloni iz WH, ali biće da im je to wishful thinking. Dok Harris/Booker kombinacije predstavljaju realistični pristup - može pandering levo, može business friendly desno, može i jako do samog kraja.

 

Još luđe će biti kad krene talas masovnih samoubistava na novoođenoj socdem levici pošto Bernie bude iskulirao primaries i podržao Kamilu™ ili koga već budu poturili.

Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

 

 

Dok Harris/Booker kombinacije predstavljaju realistični pristup - može pandering levo, može business friendly desno, može i jako do samog kraja.

 

 

:laugh:

Link to comment
23 minutes ago, Krošek said:

 

kakav jad

 

Nije to baš sve tako ko što izgleda. Kanzas ima early voting u periodu od skoro 3 nedelja. Dozvoljava online registraciju mada je potreban photo id. 

 

Inače Kanzas je jedna od država koju treba pratiti sad u utorak. Nije to toliko Trump country koliko bi čovek pomislio. I Demokrate prete da pokupe dva kong distrikta drugi i treći. Posebno je KS03 mnogi smatraju već izgubljen za Republikance. A ako pokupe i dvojku onda je to znak nacionalno da sigurno uzimaju House i verovatno sa dosta fleksibilnosti. A i trka za Guvernera će biti tossup gde je Trampov lojalista Kris Kobah dobio primary za jedva nekoliko stotina glasova. Država je inače bila u velikom problemu kod prethodnog republikanskog Guvernera, problemi sa školama pa i nije toliko iznenađenje ako Demokrate ovde naprave koje iznenađenje. 

 

Inače Tramp u Beogradu. Čudim se da nijedan naš medij nije izašao sa naslovom. Belgrade, Montana, sutra ili prekosutra ima miting tamo. 

Edited by theanswer
Link to comment

Genijalna joj je, inače, ova logika:

 

Quote

Sanders, Clinton’s 2016 competitor, is getting old fast; and if the Sanders Revolution couldn’t take out Clinton two years ago, what’s different now?

 

Na stranu to što Sanders (77) stari sve brže dok Clinton (71) ostaje u cvetu mladosti, ali šta ste promenilo u odnosu na 2016.? Ma ništa, osim što je dokazala koliki je luzer a iz DNC priznali da su rigged the primaries da bi je pogurali. Sitnice, realno.

 

Link to comment
4 hours ago, Weenie Pooh said:

Prilično stidljiv tekst, kao da je diehard lojalista svestan da zagovara izrazito nepopularnu opciju.

 

Too little too late.

Не, управо право време да се почне са припремом терена.

Link to comment
×
×
  • Create New...