Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

1 hour ago, Weenie Pooh said:

 podržava single payer, hoće i da prima imigrante i da bude tough on crime, i da legalizuje gandžu i da bombarduje Asada... 

 

Zvuci odlicno

Link to comment
50 minutes ago, theanswer said:

Sve što je potrebno jeste imati smisleniju poruku koja će biti prijemčiva midwestu i izbori su dobijeni za demokrate. Ovo što je Tramp uradio na prethodnim izborima ostaje zaista i kad se pogleda sa daljine pravo malo čudo. Da kandidat toliko nepopularan uspe da osvoji 306 elektorskih glasova na mapi koja je realno pro demokratski nastrojena u smislu ko su glasači obe partije.  

 

A imaju li tu kakvu smisleniju poruku od Russia Russia Russia? Ja stvarno ne znam šta će da im ponude policy-wise, jedine novine na tom planu su aktuelna levičarenja koja KH verovatno namerava da podrži onako nominalno, ali sigurno ih neće gurati kao osnovu kampanje. Opet, iz opozicije ne možeš da nastupiš ni kao status quo, steady-the-ship kandidat.

 

Razumem da će teza biti "vidite koliko nisam Trump", zato i ovoliko poziranje na SC hearings, i razumem da neće sebi vezati noge kao što su ih prošli put vezali klintonovskim bagažom, ali ne mogu da zamislim o čemu će se pričati. O restauraciji zlatnog doba 2008-16?

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

 

A imaju li tu kakvu smisleniju poruku od Russia Russia Russia? Ja stvarno ne znam šta će da im ponude policy-wise, jedine novine na tom planu su aktuelna levičarenja koja KH verovatno namerava da podrži onako nominalno, ali sigurno ih neće gurati kao osnovu kampanje. Iz opozicije ne možeš da nastupiš kao status quo, steady-the-ship kandidat.

 

Razumem da će teza biti "vidite koliko nisam Trump", zato i ovoliko poziranje na SC hearings, i razumem da neće moći da sebi vežu noge kao što su prošli put vezali klintonovskim bagažom, ali ne mogu da zamislim o čemu će se pričati. O restauraciji zlatnog doba 2008-16?

 

Pa za sada Rusija i nije glavna tema demokrata na ovim midterms. Mislim da su svesni da je to zamka. Ima ekstremnih primera uglavnom onih koji nisu ugroženi niti u kompetitivnim trkama koji vrište impičment, ali valjda je većina skontala da je to zamka. Glavna tema je healthcare. I to je nešto što je zanimljivo. Tea party je nastala na protivljenju Obamacare-u, to je bio glavni issue red wave-a 2010. npr. A sada bi se mogla desiti totalno suprotna stvar, da će plavi talas biti na sačuvanju obamacare-a ili čak i na single payer. 

Link to comment

Super je bila debata inače. Čini mi se i dalje da je O Rurk previše liberalan i da je debata u Kaliforniji dobio bi lagano, ali Kruz govori ono što većina Teksašana želi da čuje. 

Ali na kraju posle svega poslednje pitanje, kao recite čemu se divite kod drugog kandidata. I Beto kaže kako se divi što Kruz veruje stvarno u ono što radi, da je dao život za public service, da to nije lako jer ima decu kod kuće itd itd. Kruz mu se zahvali ponovi isto i kaže Beto je pun energije on stvarno veruje u socijalizam i higher taxes :D Na šta O Rurk kaže "true to form". Ladno Kruz nije izdržao ni 60sekundi da kaže nešto lepo o protivniku a da ga ne napadne jbt. Čak je i Tramp uspeo protiv Hilari to. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Onaj ludi kanadski psiholog sto zna sve o svemu, Dzordan Piterson, kaze da bi sudija Kavano trebalo da podnese ostavku, ako ga potvrde. 


Sad ce da krenu da ga se odricu preko novina i da govore da su oduvek znali da je lud. 

Link to comment

bogami ubijaju trenutno sa cenom benzina u kaliforniji...djoku cu da glasam da se povisi za veci fond za transport. bezobrazluk! 

 

ntw nisam dobila poruku od predsednika, muz jeste. 

dobila sam survey u posti sa prilepljena 3 dolara, politicke i ekonomske teme. nisam uradila

 

 

btw, ni jedan sajt i social network mi vise ne izbacuje dzordana iako sam subscribed. moram da ga trazim...toliko o fer igri. kako nam samo usmeravaju informacije motherfuckers, jebes mi sve vraticu se na stare nokije

Edited by mustang
Link to comment
20 minutes ago, mustang said:

btw, ni jedan sajt i social network mi vise ne izbacuje dzordana iako sam subscribed. moram da ga trazim...toliko o fer igri. kako nam samo usmeravaju informacije motherfuckers, jebes mi sve vraticu se na stare nokije

 

ko te tera da koristis drustvene mreze, brisi to sve i gasi

Link to comment
On 9.9.2018. at 1:17, Budja said:

 

1 Nike, mali, jadan, konjicak koji se bori protiv despotije. :sad:

Gotovo underdog kao Murinjo u Celziju.

+1.

i vidim da su i raskinuli sponzorstvo sa C. Ronaldom zbog napastvovanja devojke... 

Link to comment
On 6.10.2018. at 17:34, Suvar said:

Onaj ludi kanadski psiholog sto zna sve o svemu, Dzordan Piterson, kaze da bi sudija Kavano trebalo da podnese ostavku, ako ga potvrde. 


Sad ce da krenu da ga se odricu preko novina i da govore da su oduvek znali da je lud. 

A ja ga bash onomad zapratio... Ej, zivote, lutalico....

Link to comment
×
×
  • Create New...