Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

5 minutes ago, extragluv said:

uzmi miele cuo sam da su dobri jako

 

ovo kao da kazes nekom ko hoce da kupi manji auto za grad, da kupi porsche:)

 

miele jeste porsche kod bele tehnike. mene ukenjalo da kupim miele masinu za sudje. bila na nekoj promotivnoj ponudi, 40% popusta. dosla na cenu bosch masine.

miele je jednostavno mielina :)

Link to comment
4 minutes ago, Ros said:

 

Mislim da kod nas Miele prodaje samo standardne usisivače, tako je makar bilo pre par meseci kada sam gledao. 

Link to comment

Ja rabim takav milo ali vrv par decenija star. Nije loša fora al preferiram obicnjake. Ovima je malo jebada posisati police, stolove i ostali nepod.

Link to comment

I moj glas za Miele usisivace. Jesu skupi (tipa 220-230 eur oni klasicni modeli) i original set (4 kese plus 2 filtera) je oko 12-13 EUR ali vidi se da je kvalitetnije napravljeno od onih sto kostaju 50-60-70-80 EUR. A imas kese i za 90 din, neoriginalne, preko oglasa i na buvljaku.

Kazu da su i Karcher vrlo dobri, ali su meni nekako oni vise za garaze i radionice nego za u stan (dizajn). 

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

ne znam jel imamo odvojenu temu za ovo, ali hajde da probam ovde. 

 

ima li neko iskustva sa tesla klimama? ili hajde ovako, treba mi savet za kupovinu klime sa inverterom, jedna klima je za ceo stan, pa bi trebalo da bude malko jaca.

Link to comment
39 minutes ago, nenad said:

ne znam jel imamo odvojenu temu za ovo, ali hajde da probam ovde. 

 

ima li neko iskustva sa tesla klimama? ili hajde ovako, treba mi savet za kupovinu klime sa inverterom, jedna klima je za ceo stan, pa bi trebalo da bude malko jaca.

Gree Amber, ili ako je potrebno malo niža cena onda Gree Viola

Link to comment

Zato što si rekao da ti treba "malko jača"

Trenutno jedna od najboljih intverter klima, sa jako malom potrošnjom el.energije. I sa sigurnim grejanjem i na -20°C

To nekih 55kvm 12, preko 18. A sve zavisi i od rasporeda prostorija u stanu

Link to comment
Meni klima prvenstveno treba za hladjenje, u 70A je koliko znam pakleno grejanje.
Onda juri on/off, mada sezona lagano prolazi, možda ako si 100% siguran u grejanje, nemoj srljati, čekaj popuste kad prođe sezona, naši prodavci umeju da budu "nervozni" sa zalihama i možeš da ubodeš dobar popust kad prođe sezona. Naravno ako ti stan nije "pod pločom" i hoćeš da izludiš od vrućine...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
  • Redoran changed the title to Bela Tehnika i mali kućni aparati

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...