Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma jeste, ne daje se 1 poster tek onako bezveze... evo npr. Catelyn, ona će da izdominira ove sezone. Biće inner monologues galore.

Link to comment
primetih- pre 12 minuta okačene fotke, a već blizu 2 hiljade lajkova kod arje i džona!šta rade naši sapatnici, nestrpljivci, ljubitelji Got-a!? samo drežde po netu i love nove informacije. :lolol:
a ti to ne radis?! :oinace, nikada ne lajkujem stvari po fejsbuku, ali Cercei je na 2.5k dok je ova Mau na 15k... f-ing mainstream! morao sam da lajkujem Cercei...
Link to comment

Bigger, longer, and uncut, feat. Brienne vs. Medved! :oMajku mu, sad mi se već stvarno gleda a tek je početak marta. Jebalo vas presvlačenje <_<

Link to comment

Pa šta kukaš na nas, i ti si se presvukao.BTW, kak sam zgodan u seriji, kak trokrilni. :wub:

Edited by Razzmatazz
Link to comment

Pa jesi Razz ti najzgodniji u seriji, nema tu šta da se kaže.Ali ja volim stidljivke pa mi je najsladji Džon Snou. :DPremda, ko da je meni teško da se zaljubnem u bilo koga.

Link to comment

:thumbsup:Dragi Dzon kad kaže: I wan't to fight for the side that fights for the living. Did I come to the right place?Khhhhh...adorable!

Link to comment
Mene niko ne voli <_<
Istraživanja pokazuju da ovu seriju najviše vole emo klinke koje se lože na tragično defektne (cripples, bastards, and broken things, ijaaaao), tako da ne moraš ni ti da brineš...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...