Jump to content
IGNORED

Fenomen J.K.


Willow

Recommended Posts

Ako je za ovo poslednje potrebno da se neko profi i rutinski bavi pisanjem, nasta bi licilo to onda da stvarno pise Karleusa?Pazi, ovo gore, sasvim skroz izgleda kao da je iz njene glave izaslo. Previse je tupavo...
nisam rekao da je dobro. rekao sam da je profi i rutinski. frlja se retorickim figurama koje ni u naznakama ne koristi u govoru.
Link to comment
  • Replies 543
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    51

  • sheridan

    36

  • Caligula

    31

  • fonTelefon

    27

Ako je za ovo poslednje potrebno da se neko profi i rutinski bavi pisanjem, nasta bi licilo to onda da stvarno pise Karleusa?Pazi, ovo gore, sasvim skroz izgleda kao da je iz njene glave izaslo. Previse je tupavo...
+1Ako se za onu kolumni o gay paradi moglo sumnjati ovo gore mi izgleda kao 100% njenih ruku delo. Mada ne vidim sta se znacajno menja ukoliko je napisala svaku kolumnu tj ako nije napisala ni jednu rec.
Link to comment
ne sumnjamno to isto pomislim kad god cujem biljanu srbljanovic. kako je moguce da osoba onako, hm, redukovanog izraza zivi od pisanja?
Sve sto je imala da kaze rekla je u svojim delima? :P Tupavo skrabanje za tupavu publiku. Zuhra uzvraca udarac.Svetlana Aleksić posetiće danas sa svojim humanitarnim fondom „Deci sa ljubavlju" porodice čije su kuće najviše stradale u teškom zemljotresu koji je 1. oktobra pogodio Kraljevo! Folk diva je pored toga juče uputila javni apel svojim kolegama da organizuju veliki koncert u „Beogradskoj areni" i da sav prihod od prodatih karata bude predat ugroženim Kraljevčanima.- Danas ću posetiti Kraljevo i nekoliko najugroženijih porodica. Donirala sam dva velika kamiona sa crepom, jer im je to sada najpotrebnije, kao i jedan kamion sa flaširanom vodom! Takođe ću se oko podneva susresti sa gradonačelnikom Kraljeva. Reagovala sam čim sam mogla, jer svoj fond dotiram isključivo sama, a ljude koji su doživeli tragediju da izgube krov nad glavom ne treba sažaljevati, već im što pre pomoći - poručila je Seka.
Link to comment
Mada ne vidim sta se znacajno menja ukoliko je napisala svaku kolumnu tj ako nije napisala ni jednu rec.
kako sta se menja?pa eno fenomena na televiziji kako deli savete borki i cirilovu o tome kako treba da govore i da se izrazavaju da bi ih fenomen (i masa) razumeo.fenomenu je jedan clanak koji nije napisao, sa stavovima koje fenomen zaista ima (i javno iznosi vise godina, bez ikakvog odjeka na sopstvenu publiku), dao medijski prostor da razglaba o gomili drugih tema i da tamo promovise sve ono od cega mi se kosa dize na glavi (a sto sa gej pravima veze nema!!!), dok se politicki korektne budaletine lome oko toga da li da je brane ili da je napadaju.nije karleusa postala fenomen za one kojima se navodno obratila u kuriru i do kojih pokusava da dopre.karleusa je postala fenomen za one druge i to je jedino zaista zabavno u citavoj prici...
Link to comment
kako sta se menja?pa eno fenomena na televiziji kako deli savete borki i cirilovu o tome kako treba da govore i da se izrazavaju da bi ih fenomen (i masa) razumeo.fenomenu je jedan clanak koji nije napisao, sa stavovima koje fenomen zaista ima (i javno iznosi vise godina, bez ikakvog odjeka na sopstvenu publiku), dao medijski prostor da razglaba o gomili drugih tema i da tamo promovise sve ono od cega mi se kosa dize na glavi (a sto sa gej pravima veze nema!!!), dok se politicki korektne budaletine lome oko toga da li da je brane ili da je napadaju.nije karleusa postala fenomen za one kojima se navodno obratila u kuriru i do kojih pokusava da dopre.karleusa je postala fenomen za one druge i to je jedino zaista zabavno u citavoj prici...
Hehe, tipichno. Srbi ne oprashtaju uspeh. :)
Link to comment

Neko je pre par meseci na KDP kačio neke Karleušine modne savete i stil tog teksta me baš podseća na ove kolumne. E, sad ako je Basara pisao i koja boja je must have za ovu sezonu, onda...

Link to comment
poslednju kolumnu je pisala osoba koja se vise godina profesionalno i rutinski bavi pisanjem. ne mogu ovo da argumentujem, pa molim da me se ne pita kako znam. jednostavno - znam.
Delim tvoje zapažanje.
Link to comment
koji srbi?koji uspeh?
Srbi poput tebe. Karleushin uspeh, naravno.Mnogo boli kad neko neochekivan i not kosher uchini bolje od tebe ono shto bi ti volela da si mogla da uradish. Prosto ne znash kud cesh s tim onda - te "nije to to", te "nije ona pisala", te "pisao Basara". Nezgodno, bash. Edited by Schmeling
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...