Jump to content
IGNORED

Beogradski sajam knjiga


Sludge Factory

Recommended Posts

kupih danas:- Idejom i životom, zaostavština Dr Zorana Đinđića- Razgovor u katedrali /M.V.Ljosa- Keltov san /M.V.Ljosa- Noć demona /Piter Bret- Dveri kuće mrtvih /Stiven Erikson- Srpska trilogija /Stevan Jakovljević- Istorija Italije /Serđo RomanoJoš sam se zainteresovala za mnogo lepo izdanje Monteskjeovog ''Duha zakona'' i Bremov ''Život životinja'' ali nisam kupila, drugi dan ću.Na štandu Pravnog fakulteta komplet priručnika za spremanje pravosudnog je 8500 din. Navodno popust 15%. Žao mi para..

Link to comment
kupih danas:- Idejom i životom, zaostavština Dr Zorana Đinđića- Razgovor u katedrali /M.V.Ljosa- Keltov san /M.V.Ljosa- Noć demona /Piter Bret- Dveri kuće mrtvih /Stiven Erikson- Srpska trilogija /Stevan Jakovljević- Istorija Italije /Serđo RomanoJoš sam se zainteresovala za mnogo lepo izdanje Monteskjeovog ''Duha zakona'' i Bremov ''Život životinja'' ali nisam kupila, drugi dan ću.Na štandu Pravnog fakulteta komplet priručnika za spremanje pravosudnog je 8500 din. Navodno popust 15%. Žao mi para..
Noć demona i Dveri mrtvih sam čitao, dobre knjige. Dveri su onako pravo za zimu, ima brdo strana, ako se dobro sećam preko 800. Ali ja volim Eriksonovu fantastiku.Btw, ta Lagunina izdanja ti se više isplati preko njihovog kluba čitalaca, nego na Sajmu.
Link to comment
Noć demona i Dveri mrtvih sam čitao, dobre knjige. Dveri su onako pravo za zimu, ima brdo strana, ako se dobro sećam preko 800. Ali ja volim Eriksonovu fantastiku.Btw, ta Lagunina izdanja ti se više isplati preko njihovog kluba čitalaca, nego na Sajmu.
833 bez glosarijuma :)pročitala sam Mesečeve vrtove a ovo je navodno nastavak. na sajmu sabiraju popuste pa sam dobila i tih 10% kao član kluba plus popust na 3+ knjige ;)
Link to comment
valja sve :)izdaje Laguna, za početak uzmi ''Leon Afrikanac'' i ''Krstaški ratovi u očima Arapa'' od Malufa a od Alija ''Knjigu o Saladinu''.
ovo deluje zanimljivo :)
Link to comment
Krstaški ratovi u očima Arapa od Malufa
Meni je ta knjiga zanimljiva jer daje malo drugačiji pogled na taj istorijski period, ali problem mi je pravilo što su podaci nekako nabacani pa pola likova nisam uspeo da pohvatam. I bilo je nečega u stilu što mi je na momente smetalo, ali generalno je treba pročitati.Moja preporuka Moći je Orhan Pamuk - Crveno, volim te Crveno jer nas upoznaje sa Istanbulom i turskom kulturom za vere Osmanskog carstva. Istovremeno je to i krimić koji ne možeš da provališ do samog kraja, a jezik kojim je pisano je odličan.Ako ne znaš šta kupiti na sajmu uvek su tu klasici, možda neki Pekić, Andrić, Crnjanski, Dostojevski, Umberto Eko...
Link to comment
voleti balasevica nikad nije bilo jeftino. naprotiv.
Ja ga ne volim, volim tu knjigu. U standardnom izdanju listovi opadaju posle 1 čitanja ko lišće u oktobru, tj sada, a pročitao sam je barem 5 puta pa ti vidi.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...