Jump to content
IGNORED

Beogradski sajam knjiga


Sludge Factory

Recommended Posts

Ako je ruža, procvetaće

 

Spoiler

Kada sam pročitao recenziju za Krvavi meridijan, ovaj film mi se momentalno javio kao asocijacija. Ne znam zašto...

 

  • +1 1
Link to comment
17 hours ago, Calavera said:

kontrast stigao da izbaci krvavi meridijan za sajam, deretine i beobukove verzije su dosta dugo van tiraža pa valja uzeti dok se i ovo ne razgrabi:

 

knjiga-krvavi-meridijan-kontrast-izdavas

 

vidim da su koristili kapetanovićev prevod, isti kao u deretinom izdanju, čujem da je kvalitetan. proverićemo!

 

super je krvavi meridijan ali svaki pošteni bibliofil ovo ima u svojoj kolekciji plus je vrlo lako naći na kupindu. trebalo je da objave graničnu trilogiju, posebno drugi i treći deo (the crossing i cities of the plain) koji nikad nisu ni objavljeni na ovim prostorima iz nekog razloga.

  • +1 1
Link to comment

ja s vremena na vreme bacim pogled na kupindo u potrazi za njim (i nekim pinčonima) i nikad ga nema, mislim da sam samo jednom video ono beobukovo izdanje za koje su tražili tipa dve i po hiljade. prevara!

Link to comment
On 15. 10. 2024. at 12:07, Calavera said:

ja s vremena na vreme bacim pogled na kupindo u potrazi za njim (i nekim pinčonima) i nikad ga nema, mislim da sam samo jednom video ono beobukovo izdanje za koje su tražili tipa dve i po hiljade. prevara!

Odavno ne deponujem papirne knjige.

Ovo se da naći u PDF i sličnim formatima.

Hvala za preporuku!!!

Link to comment
46 minutes ago, zmanic said:

Odavno ne deponujem papirne knjige.

Ovo se da naći u PDF i sličnim formatima.

Hvala za preporuku!!!

 

ih, ja sam stripove naučio da gledam na kompu, ali knjige nikad :sleep: treba mi taj papir pod prstima, to je jedno 31% užitka.

  • -1 1
Link to comment
Poštovani ljubitelji enigmatike i lepe pisane reči, zadovoljstvo mi je obavestiti vas da će u sredu, 23. oktobra u 12 časova, na štandu "Prometeja" u glavnoj hali Sajma biti održana promocija moje knjige "Anagramne čarolije". Reč je o izvanrednoj enigmatskoj zbirci koja sadrži oko 1.600 radova s Međunarodnog prvenstva Srbije za anagramiste u prethodnih dvadesetak godina.

 
Budući da je ovo retka prigoda da se neko enigmatsko delo i njegov autor predstavljaju na Međunarodnom sajmu knjiga u Beogradu, značilo bi mi da dođete na ovaj skup i doprinesete dobrom odzivu publike. Sve posetioce očekuje na poklon jedna moja knjiga, a time ćete steći i pravo na značajne popuste za nabavku mojih ranijih i budućih knjiga.
 
Osim ove promocije "Anagramnih čarolija", enigmati će tog dana imati tradicionalno okupljanje u 11 časova na štandu "Alme" dr Đorđa Otaševića.
 

Dobro nam došli!
  • +1 1
Link to comment

bio juče na sajmu (i upoznao @Valk) i jedna od stvari koje sam uzeo je fudbal i pank, moja šolja čaja igora todorovića zgroa, ljubitelji panka i engleskog fudbala znaju čoveka.

  • +1 2
  • Wub 3
Link to comment

Чекај је л’ то наставак ‘Моја Енглеска’? Ко је издао то, где има, нисам у току уопште.

Link to comment
8 minutes ago, johan nagel said:

Чекај је л’ то наставак ‘Моја Енглеска’? Ко је издао то, где има, нисам у току уопште.

 

jeste nastavak, jež izdavaštvo novi sad, imaju svoj štand na sajmu.

  • Hvala 1
Link to comment

Да то је једино што сам нашао, нема онлајн нигде да се поручи још увек, биће сигурно..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...