Jump to content
IGNORED

Beogradski sajam knjiga


Sludge Factory

Recommended Posts

Moglo je i na stripove, ali ipak ostavljam ovde. Najzad izašao drugi tom Hogara, novi komplet Gaše najavljen za naredni sajam. Poseta i promet, koliko čujem sa raznih strana, do sada relativno kilavi,

Link to comment
ja idem sutra. nisam planirala, ali jedan prijatelj napisao knjigu i sutra je promocija.
Ako pamtim dobro lica a mislim da - da, prošao sam pored tebe dva puta. :DJa sam bio takođe, kupio sve neku laku literaturu. Knjigu o Mućkama, o Frediju Merkjuriju, Brankicu Insajderku, Dine, Ramu 2, Gilgameša i 10ak Alan Fordova što ima posebnu težinu sa obzirom da mi u kolekciji fali jedno 30, 35 epizoda.
Link to comment

od kada sam pre par godina shvatio da posedujem sve vecu kolekciju neprocitanih knjiga, na sajmu kupujem one koje se pojavljuju samo tada ili ih je teze pronaci u knjizarama kasnije. kod bosanskog izdavaca "sahinpasica" (u produzetku hale 1) pronasao nekoliko, za sitne novce.(plus gomila casopisa iz global presa, na rasprodaji)1368524971-35499.jpg1287062610-80227.jpg1286804144-56251.jpg1308652708-41427.jpgcelebrity spotting izuzetan: vuk draskovic, bora jovic, trebjesanin, lecic & za glavu visa supruga, bora djordjevic...srbljanovic lepa i uzivo. -_-

Link to comment

Bio danas na sajmu i naravno da se rasprodalo sve sto mi je trebalo uprkos ubedjivanju od strane haloween da ce biti. Videh posle na sajtu da se moze po snizenim cenama naruciti sa njihovog sajta dok traje sajam pa sma narucio bumo videli da li ce ispostovati ili ne primam posliljku.

Link to comment

Jednim jedinim potezom zločinačke ruke i nehajnim dodeljivanjem neopravdanog warna sam sprečen da ovde postujem do kraja sajma, pretpostavljam tendenciozno da ne bih okačio nastavak. Sve u svemu, u drugom odlasku sam uzeo sledeće:Vicko Krstulovic: Memoari jugoslavenskog revolucionera 1 i 2 :fantom: (izašla dvojka, sada je komplet :s_p: )Zapisi Dra Josipa Smodlake - diplomata, stvaratelj prve Jugoslavije, stvaratelj druge Jugoslavije, covek koji je Zagreb ucenio da se prikljuci Beogradu ili ce Dalmacija to sama uciniti :Hail:Buda - život, ucenje, zajednica :kdp: Hegel - Znanost logike 1, 2 i 3Vizantija: Istorija i civilizacijaTeorija dokolicarske klaseKejnz: Opšta teorija zaposlenosti, kamate i novcaFridman: Kapitalizam i slobodaŠumpeter: Teorija privrednog razvoja

Link to comment
Jednim jedinim potezom zločinačke ruke i nehajnim dodeljivanjem neopravdanog warna sam sprečen da ovde postujem do kraja sajma, pretpostavljam tendenciozno da ne bih okačio nastavak. Sve u svemu, u drugom odlasku sam uzeo sledeće:Vicko Krstulovic: Memoari jugoslavenskog revolucionera 1 i 2 :fantom: (izašla dvojka, sada je komplet :s_p: )Zapisi Dra Josipa Smodlake - diplomata, stvaratelj prve Jugoslavije, stvaratelj druge Jugoslavije, covek koji je Zagreb ucenio da se prikljuci Beogradu ili ce Dalmacija to sama uciniti :Hail:Buda - život, ucenje, zajednica :kdp:Hegel - Znanost logike 1, 2 i 3Vizantija: Istorija i civilizacijaTeorija dokolicarske klaseKejnz: Opšta teorija zaposlenosti, kamate i novcaFridman: Kapitalizam i slobodaŠumpeter: Teorija privrednog razvoja
Немој да кажеш да си платио пуну цену.
Link to comment
Jednim jedinim potezom zločinačke ruke i nehajnim dodeljivanjem neopravdanog warna sam sprečen da ovde postujem do kraja sajma, pretpostavljam tendenciozno da ne bih okačio nastavak. Sve u svemu, u drugom odlasku sam uzeo sledeće:Vicko Krstulovic: Memoari jugoslavenskog revolucionera 1 i 2 :fantom: (izašla dvojka, sada je komplet :s_p: )Zapisi Dra Josipa Smodlake - diplomata, stvaratelj prve Jugoslavije, stvaratelj druge Jugoslavije, covek koji je Zagreb ucenio da se prikljuci Beogradu ili ce Dalmacija to sama uciniti :Hail:Buda - život, ucenje, zajednica :kdp:Hegel - Znanost logike 1, 2 i 3Vizantija: Istorija i civilizacijaTeorija dokolicarske klaseKejnz: Opšta teorija zaposlenosti, kamate i novcaFridman: Kapitalizam i slobodaŠumpeter: Teorija privrednog razvoja
Mislim da ce sledece godine da izadje 3.deo memoara Krstulovica za period (1945-1963). Partizansko-ratni moral (Krstulovic) vs institucionalna pragma (Bakaric, Krajacic, Broz).Vicko je inace hteo da infrastrukturno veze Srbiju sa Hrvatskom (Dalmacijom) preko BiH, odlicno je znao sta je kicma Jugoslavije. Ali, jbg, republicki savovi nisu smeli da se kvare...http://www.republika...480-483/20.htmlhttp://www.politika....-istine.lt.html Edited by Yoda
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...