Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

2 hours ago, John Coltrane said:

Apple watch SE gps 40mm bundle za 15k din.

 

Jel to dobra ponuda? Ja ne znam ništa o satovima, a kad guglam vidim da su u rasponu od 250 -350 €.


je li nov? Prva ill druga generacija?

sta je ukljuceno u bundle?

 

 

Link to comment

Blago sam popizdeo: nakon sto me je iphone 12 mini razocarao baterijom, poverovao sam testovima da je 13 mini dosta bolji u tom pogledu. Jeste kurac. Posle nepunih godinu i po, ne moze ceo dan da izdrzi.

 

Meni samo treba telefon koji je sto manji, a ima krstenu bateriju, prihvaticu i „slabiji“ procesor i „losije“ kamere i sve drugo sto mi ne treba. Treba mi iphone i da mi stane u dzep. Da li ja kao ciljna grupa ne postojim, da li appleov product management  ima kurcobolju, ima li nekog resenja?

 

Neki android ekvivalent, cak bih se posle mnoooogo godina vratio u taj svet?

Link to comment
1 hour ago, jms_uk said:


je li nov? Prva ill druga generacija?

sta je ukljuceno u bundle?

 


Trebalo bi da su to izložbeni primerci koji su stajali u šopu. Dakle nije nov, ali nije ni korišćen u klasičnom smislu te reči, ovaj konkretno je samo stajao u onom regalu.
 

Prva genercija 21/22 (tako mi kažu). Za bundle nemam pojma. 

Link to comment
29 minutes ago, John Coltrane said:


Trebalo bi da su to izložbeni primerci koji su stajali u šopu. Dakle nije nov, ali nije ni korišćen u klasičnom smislu te reči, ovaj konkretno je samo stajao u onom regalu.
 

Prva genercija 21/22 (tako mi kažu). Za bundle nemam pojma. 

 

Ja mislim da je ok cena, ako ti je to prvi AW. Pogotovo ako bundle ukljucuje bar jednu (original) narukvicu.

 

Kazu da ce biti podrzan i u watchOS 11, mada vec i u 10 ima nekih stvari koje ne podrzava.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...