Jump to content
IGNORED

Zimske gume


Musharaf

Recommended Posts

Ima li neko preporuku gde kupiti felne? Prosle godine mi je kupovina celicnih felni bila nemoguca misija, jer vecina prodavaca ima 1-2 felne, ili ih narucuje u roku od 2 meseca, a meni treba 4 komada, po mogucstvu odmah.
Бубањ поток суботом и обавезно се цењкај,ваљда се због тога и иде на пијац.Увек питаш прво пошто је једна па онда пошто су две.Па спушташ цену за те две и када продавац помисли да те је убедио и да си готов када си се већ ухватио за новчаник питаш га а колико је да купим четри :lolol:
Link to comment
Kupio sam ih u Tempu pre neki dan, na akciji su za 2100. Best buy ja mislim.
Други пут ми се јави да прођеш још јефтиније :naughty:
Link to comment
Ne znam za cenu, ali i ja bih izabrao savu.
Тако сам и ја мислио али сам на крају узео тигра, иако су савине биле тек незнатно скупље, а барумове још мало. Зашто? Па једино су од тигра имали 4 комада те величине :).
Link to comment
:)Valjan razlog.Ja sam pre par godina prošao super, još mi nije jasno kako ali 18.000 za fuldine kristal montero... Doduše jeste da su dimenzije za tricikl...
I ja sam se pržio na Fuldu, ali prošle zime ipak uzeo GoodYear Ultragrip i nisam se pokajao. Nije bila prevelika razlika u ceni.Kakva je Fulda?
Link to comment
I ja sam se pržio na Fuldu, ali prošle zime ipak uzeo GoodYear Ultragrip i nisam se pokajao. Nije bila prevelika razlika u ceni.Kakva je Fulda?
Cenim da tvoje i moje vozilo nisu uporediva :D čim si uzeo GY ultragrip.Mogu da ih uporedim sa recimo istim autom ali s winterom. Ozbiljna razlika, upravljivost, kočenje, osećaj sigurnosti...Meni sasvim OK, e sada kako bi se ponašala na autu od 120 ili više KS...Mada testovi ih stavljaju u prvih 5. Edited by wall
Link to comment
  • 4 months later...

planiram da kupim dunlop grandtrek at3. ima li neko da kaze nesto uzasno i onespokojavajuce o tim gumama? ako ima, neka kaze do sutra, ili neka cuti vo vek i vjekov

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...