Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

... negde u Budvi ... pita Crnogorac devojku: A đe živiš.? Kaže ona: U bloku 5. Čudo nijesi rekla da živiš u svesku bez linija..
groknula sam u ofisu.to znaci da je smesno koliko je glupo :D
Link to comment

Razbole se seljaku konj, pade u štali i ostade tako da leži. Seljak pozove veterinara. On uđe u štalu, pregleda konja, izađe u dvorište i reče seljaku:- Davaćeš konju ove lekove u toku tri dana, a ako posle toga ne ustane, moraćemo ga ubiti!To je čulo prase koje se igralo u dvorištu, pa ode kod konja i poče ga moliti da ustane ali konj ne ustade. Sutradan, opet, čim je seljak dao konju lek, prase otrča kod konja poče ga moliti da ustane, ali konj ne ustade.Trećeg dana, kada seljak dade konju lek prase ode kod konja i reče mu:- Ako danas ne ustaneš, doćiće veterinar i ubiće te, preklinjem te, skupi snagu i ustani.Konj skupi svu snagu i ustade a malo zatim ode i da radi.Seljak, presrećan, odmah pozva veterinara i povika:- Ovo je divno! Konj mi je ozdravio! Večeras dođi kod mene na večeru da proslavimo, zaklaću prase!Pouka: Ne seri kad te niko nista ne pita...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Dođe čovek kod komšinice i u dvorištu vidi Federera i Đokovića kako igraju tenis. - Šta je ovo, komšinice? - Uhvatila sam zlatnu ribicu, ali je malo nagluva. - Molim te, daj mi je na par sati! - Ali, nagluva je. - Nema veze. Uzme on ribicu i ode kući. Vraća se kroz pola sata. - Izem ti ribicu! Ja joj tražim lovu, a ona mi da sovu, ja joj tražim pare, ona mi da jare! - Rekla sam ti da je nagluva. Šta misliš, da sam ja od nje tražila, vrhunski tenis!?

Link to comment

Došao Ciga na šalter na stanici:-Daj mi dve kifle.-Nisam ja pekar, ja sam dispečer.-Pa dobro, je'l 'očeš d'ispečeš?

Edited by Singer
Link to comment
  • 2 weeks later...

Dali majmunu u zoo vrtu da jede trešnje, a majmun prvo strpa trešnju u guzi.u pa onda pojede. Videli to posetioci, pa upitaše čuvara: - zašto majmun trešnju prvo stavlja u guz.cu pa onda u usta? A čuvar odgovara: - Ma pustite ga. Pre neki dan je, jadan, pojeo čitavu breskvu pa nije mogao da isk.nja košpu. Sada prvo proba da li može da prođe...

Link to comment

An old Italian man is dying. He calls his grandson to his bedside, Guido, I wan' you lissina me. I wan' you to take-a my chrome plated .38 revolver so you will always remember me.""But grandpa, I really don't like guns. How about you leave me your Rolex watch instead?""You lissina me, boy. Somma day you gonna be runna da business, you gonna have a beautiful wife, lotsa money, a big-a home and maybe a couple of bambinos.""Somma day you gonna come-a home and maybe finda you wife inna bed with another man."Whatta you gonna do then? Pointa to you watch and say, 'times up'? "

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...