Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Ide Mujo sa dvije kante puna riba kad ga predusretne lovocuvar. - Imas li ti ribolovnu dozvolu? zapita on. - Nemam, jebiga... - To ce te onda skupo kostati - rece lovocuvar. - Nece, - odvrati Mujo...jer su to moje ribe. - Kako tvoje,- zacudi se lovocuvar. - Lijepo, -odgovori Mujo. Ja ih svako jutro donesem ovdje na jezero da se malo naplivaju i kada ih zovnem one skoce nazad u moje kante i ja ih nosim kuci. - Nemoguce, odgovori lovocuvar, to jos nisam vidio i vjerovati cu ti ako mi to primjerom dokazes. - Dobro, -kaze Mujo - i krene prema jezeru, izvrne kante a ribe vesselo otplove. - Nakon krace stanke rece lovocuvar: "Onda"? - Sto "onda" odgovori Mujo. - Pa hoces li ih zvati? - Zvati koga?... - Pa ribe... nastavi lovocuvar. - Kakve ribe?...

Link to comment

Omacila se Koštuničina mačka i došao Tadić da vidi mačiće. U jednom trenutku Tadić upita: "A je li Vojislave, a za koga će ovi lepi mačići da glasaju 11.maja?" "Pa kažu da će za DS, Borise", kaze Koštunica. I Tadić ode, sav srećan. Nekoliko nedelja kasnije, dovede Tadić Đelića da vidi Vojine mačiće. Pokazujući mu ih, reče: "Znaš li, Božidare da će ovi lepi mačići 11.maja da glasaju za mene, mislim, za DS..." "Hmm... izvini Borise, ali mačići izgleda hoće da glasaju za LDP", kaze Koštunica. Boris: "Kako sad LDP, šta se desilo?"Koštunica: "E paa... biće da su progledali!"[/color]

Edited by saveznik
Link to comment

Tri bracna para proslavljaju svoje godisnjice braka u jednom hotelu.Poslije vecere svaki par ode u svoju sobu. Ujutro, na dorucku nasli se muskarci, i to jedan sa sljivom ispod oka, drugi sa slomljenom rukom, a treci sa slomljene obje noge.Pitaju prvog sto mu se desilo, a on im kaze:-"Ne pitajte! Usli mi u sobu, krenuli da se kresemo, zavrsimo, i ja iz navike iz dzepa izvadim 100 eura i pruzim zeni. Ona se toliko naljutila da je dohvatila pepeljaru i ravno u oko!"Drugi ce:-"Ma slicna stvar. Dosli u sobu, obavili posao, ja iz navike izvadim 100 eura kad ona meni vraca 50. Zamahnem rukom da ju udarim, a ona se sagne i ja zveknem ravno u zid!"Treci prica:-"Ja sam jos gore prosao. Dodjemo mi u sobu, krenemo da se kresemo, kad u sred radnje neko pokuca. Moja zena se uplasi i iz navike vikne: "Jao, muz!", a ja budala ravno kroz prozor

Link to comment

Kupili svećenik, pastor i rabin glanc nove automobile. Sutradan u jutro šeta pastor i prolazeći pored svećenikove kuće vidi kako ovaj prska auto i kaže sebi: "Joj al' sam lud, šta sam zaboravio." Otrči kući, uzme par lavora vode i zalije auto. Uto prolazi rabin i kada vidje šta pastor radi, otrča kući i odreza zadnji dio auspuha.

Link to comment

Organizovao Toše dernek na onom svijetu i pita Safeta Isovića hoće li mu doći na dernek.Sajo mu odgovori: "Eee, sine, nema fešte bez Halida..."- - -Gdje su našli Tošeta?-Između vrata i prozora.- - -Koji je naziv za abortiranog Čeha?-Cancelled Czech.- - -Pričaju tri Crnogorca šta bi htjeli čuti na svojoj sahrani."Ja bih volio da kažu: Njegovo je junaštvo bilo najveće u kraju," reče prvi Brnović."Ja bih volio da kažu: Njegovo je čojstvo bilo najveće u čitavu Crnu Goru", reče drugi Brnović.Treći će na to: "E ja bih volio da kažu: Nu, eve ga još se mrda!"

Link to comment

U čemu je razlika između Arabljanina i Crnogorca?Arabljanin kad završi fakultet vraća se kući :P

Link to comment

Na selu žena izašla da pomuze kravu i videla da je krava crkla. šta će, sirota, pa ova ih je izdržavala i tu ona sebi preseče vene i umre.Dolazi muž, vide kravu, mrtvu ženu i shvati da ne može izaći sinovima pred oči, te se ubije iz pištolja.Dolazi najstariji sin i vidi taj prizor, te kad je hteo da se ubije, pojavi se dobra vila i pita u čemu je problem. Nakon objašnjenja, ona mu kaže kako će ona čarolijom učiniti da sve bude kao pre, ali je ovaj mora opaliti 10 puta.Krene on, 2, 3, 5, 7, 8, 9 i udari ga srce.Dolazi srednji sin, vidi prizor, mrtva krava, otac, majka i najstariji brat, htede da se ubije, kad pojavi se dobra vila i kaže kako će sve biti kao pre, ali da je zvekne 20 puta. Krene ovaj, dođe do 19.-tog puta, kad ga obori izliv krvi u mozak.Dolazi najmlađi sin, isti prizor, ista priča, pojavljuje se dobra vila i predloži mu da je kresne 30 puta. A ovaj će:- Ma, ja ću tebe i 40 i 50 puta ako treba, samo nemoj da mi crkneš kao ova krava.

Link to comment

Projekcija razvoja EU do 20292007. Bugarska i Rumunija ulaze u EU.2010. Hrvatska ulazi u EU.2015. U EU ulaze i Makedonija, BiH, Turska, Albanija, Kosovo, Srbija i Crna Gora.2017. Zapošljava se prvi naš čovek u administraciji EU-a.2018. Prvi naš čovek u administraciji EU-a zapošljava svoju, ženinu ikumovu svojtu, kao i članove porodica najbližih komšija, a i nekeljude iz svog zavičaja.2019. Naši već čine 10% administracije EU.2022. Udeo naših u administraciji je 60%. EU administracija povećavaplate tri puta, uvodi fleksibilno radno vreme i južnoslovenske jezikekao službene.2024. Zbog stresa, 90% članova EU administracije je na bolovanju. Najviše bolovanja beleži se u periodu od 15.6. do 15.10. i od 15.12. do 15.1. Bolesnici su viđeni po Mediteranu, na Baliju i Alpima, gde se o trošku EU leče od stresa. Zakonom se uređuje da EU snosi najveći deo troškova lečenja bolesnih. Do njihovog povratka na posao zapošljavaju se novi radnici.2025. Broj Zapadnih Balkanaca u EU administraciji je 90%. Makedonci nareferendumu ponovo odbacuju evro.2026. Dolazi do rezanja troškova i otpuštaju se čistacice, kuvari,vozači - svi do jednog belgijski državljani. Udeo Balkanaca u EUadministraciji doseže 99.3%.2027. Hrvatska dobija nove kredite EU-a, među kojima i onaj za uzgojdudovog svilca i ćubastog gnjurca. Hrvatsko predsedništvo okončavašestomesečni mandat. Crna Gora uspešno okončava proces privatizacije.Od januara 2028. predsedavanje Unijom preuzima Beograd.2028. Nemačka u februaru istupa iz Evropske unije. Mesec dana kasnijeto čine Francuska i Finska, a do kraja godine, za vreme albanskogpredsedavanja, i Velika Britanija, Belgija, Danska, švedska,Holandija, Luksemburg, Italija, španija, Portugalija, Austrija, Česka,Litvanija, Letonija, Estonija, Grčka i Slovenija. Sve ove zemlje uvoderigorozan vizni režim za državljane zemalja EU-a.

Link to comment

Razlika izmedju muskog i zenskog prijateljstvaScena 1Zena dolazi kuci u zoru nakon cele noci provedene van kuce. Muz je ceka na vratima i pita gde je bila. Nakon njenog odgovora da je prespavala kod drugarice, on ne bude ljen, pozove njenih 10 najboljih drugarica. Rezultat - Ni jedna nije potvrdila njenu pricu.Scena 2Muz dolazi kuci u zoru nakon cele noci provedene van kuce. Zena ga ceka na vratima i pita gde je bio. Nakon njegovog odgovora da je prespavao kod druga, ona ne bude ljena, pozove njegovih 10 najboljih drugara. Rezultat - Osmorica su potvrdila njegovu pricu, a dvojca su rekla da je jos uvek tu!

Link to comment
  • 2 weeks later...

dolazi srbin kod nemca i vidi kako zivi, bazen, luksuz sve zivo i kaze: ovo ne moze od plate. ne moze, potvrdjuje nemac, ali pogledaj onaj most sto povezuje dva brda. kosta 3 miliona eura, a drzava platila 5. tako se to radi. posle nekog vremena nemac uzvraca posetu i vidi srbin jos bolje zivi od njega. pita ga kako. e jel vidis ona dva brda. tu je trebao da bude most.

Link to comment
http://www.blog.hr/print/id/1623627701/pis...casopisima.htmlOvo je bolje od vica! Najbolji deo:

Imam 15 godina i namjeravam stupiti u intimni odnos sa svojimmomkom, ali me> uzasno strah da ne ostanem trudna. Mislim, da ostanemtrudna to bi bila tragedija jer je momak jako siromasan, a mama mi dajednevno samo 10 kuna za kavu i kad bi skupljala za abortus trebalo bi mi 5godina, a trudnoca traje samo 9 mjeseci. sto da radim?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...