Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Iz dnevnika partizanskog komandanta:- Dan prvi. Opsedamo kotu 259. Krenemo u juris i oteramo Nemce.- Dan drugi. Nemci krenuli u juris. Nasi momci su se hrabro borili,ali morali smo da se povucemo.- Dan treci. Ponovo jurisamo na kotu 259. Nasi momci su heroji.Ponovo smo osvojili kotu.- Dan cetvrti. Nemcima je stiglo pojacanje. Ponovo jurisaju iosvajaju kotu 259.- Dan peti. Dosao sumar i oterao i nas i Nemce.

Link to comment

Odseo covek u hotelu u Crnoj Gori i narucio budjenje u 7.30 ujutro.Zvoni telefon ujutro i javlja se recepcija:R: - "Halo, jel ste vi narucili budjenje u 7.30?"G: - "Jesam."R: - "A sto ne ustajes jado, vec je pola jedanaest!"

Link to comment

Umre Hitler i ode kod svetog Petra. On mu kaže:- Mnogo si zla učinio, ideš u pakao.Na to će Hitler:- Ma važi, nema problema, samo me pusti još mesec dana nazad, imam neka nezavršena posla.- Kakva nezavršena posla?- Pa treba da ubijem još jedno pola miliona Jevreja i jednog Danca.- što sad jednog Danca? - pita ga sveti Petar- Aha, sad ni tebe nije briga za Jevreje!!!

Link to comment

Haj'mo i jedan crnjak.Ulazi Toše Proeski u prodajni salon Volkswagena i i dvoumi se koji model da uzme.Kad, odgovara mu prodavac:- Ma kupi bre ovaj Tuareg, i bog da te vidi.:ph34r: :ph34r:

Link to comment

>> Aging Aunt Mildred was a 93-year-old woman who was particularly>> despondent over the recent death of her husband. She decided that>> she would just kill herself and join him in death.>>>> Thinking that it would be best to get it over with quickly, she>> took out his old Army pistol and made the decision to shoot>> herself in the heart, since it was badly broken in the first>> place.>> Not wanting to miss the vital organ and become a vegetable and a>> burden to someone, she called her doctor's office to inquire as>> to just exactly where the heart would be on a woman. The doctor>> said, "Your heart would be just below your left breast". >>>> >> Later that night........ Mildred was admitted to the hospital>> with a gunshot wound to her knee.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Republika Srbija danas ima 6.437.460 stanovnika: Od toga je oko 2.200.000 penzionera. Ostaje, dakle, 4.237.460 stanovnika, koji moraju da obavljaju sve poslove. Ako odbijemo 1.450.000 dece i ucenika, te oko 450.000 studenata, ostaje 2.337.460. Tu je jos 650.000 nezaposlenih i oko 1.600.000 sluzbenika, koji jedva nesto rade. Ostaje, dakle, 87.460 ljudi: 70.000 ih je na sluzbi u vojsci, a 17.458 ih se nalazi u zatvorima. Prema tome, ostaju samo 2 (dva) siromaha, koji moraju da rade sav posao: TI i JA. A sta ti radis? - Sedis pred kompjuterom i citas zezalice?! Nije onda ni cudo sto sam JA jedini, koji nesto u ovoj drzavi radi !

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Muskarac ulazi s prelepom, mladom zenom u zlataru i zajedno odaberudragulja i drugog nakita u vrednosti vecoj od 5.000 eura. Kad je trebalo platiti, muskarac je izvadio cek i upisao ukupnu sumu. Prodavac je biozbunjen i nepoverljiv jer coveka prvi put u zivotu vidi. Ovaj je opazio prodavcevo dvoumljenje, pa mu rece: "Brine Vas ima li cek pokrice?U redu, ovako cemo: Buduci da je danas subota uvece i vec su sve banke zatvorene, zadrzite cek i nakit doponedeljka. U ponedeljak, nakon sto unovcite cek, posaljite dragulje gospodjici!Slazete li se? " Prodavac se slozio. U ponedeljak, kad je ubanci hteo unovciti cek, otkrio je da cek ipak nema pokrice. Istog trena je nazvao gospodina, a ovaj mu odvrati:"Cek slobodno bacite! Vec sam je povalio!!!"

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...