Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

A guy was seated next to a 10-year-old girl on an airplane. Being bored, he turned to the girl and said, "Let's talk. I've heard that flights go quicker if you strike up a conversation with your fellow passenger."The girl, who was reading a book, closed it slowly and said to the guy, "What would you like to talk about?"Oh, I don't know," said the guy. "How about nuclear power?""OK," she said. "That could be an interesting topic. But let me ask you a question first. A horse, a cow and a deer all eat the same stuff... grass. Yet a deer excretes little pellets, while a cow turns out a flat patty, and a horse produces clumps of dried grass. Why do you suppose that is?"The guy thought about it and said, "Hmmm, I have no idea."To which the girl replied, "Do you really feel qualified to discuss nuclear power when you don't know shit?"

Link to comment

Muž i žena za ručkom. žena sipa hranu u tanjir, ali joj hrana ispada u krilo.žena: Jao, izgledam kao svinja!Muž: A još si se i uflekala...

Link to comment

Bio Koštunica u poseti Putinu. Nakon zvaničnih prešlo se na neformalne razgovore i pita Koštunica Putina:- Kako Vi, gospodine Putin, uspevate tako čvrsto da držite vlast?- To nije nimalo lako. Najbitnije je okružiti se inteligentnim saradnicima. Evo, sad ću pozvati jednog od mojih bliskih kolega, pa se uverite i sami.Nakon par minuta dolazi Medvedev i Putin ga pita:- Dragi Dmitrij Anatoljevič, recite nam ko je sin vaše majke, a nije vaš brat? - Zgodno pitanje, Vladimire Vladimiroviču. Odgovor glasi: to sam ja!- U pravu ste, Dmitrij. Eto, vidite gospodine Koštunica!Impresioniran, Koštunica se vraća u Beograd i odmah zove u svoj kabinet Andreju Mladenovića i Dejana Mihajlova. - Slušajte, ljudi, ovo mi morate saznati najkasnije do sutra. Pitanje glasi: ko je sin vaše majke, a nije vaš brat?Nakon toga, Mladenović i Mihajlov izađoše zabrinuti iz kabineta. Kaže Mladenović: "Ovo je neka gadna zvrčka. Najbolje da tajno pitamo Đilasa, taj je premazan svim mastima". Pozvaše tako Đilasa, koji je razmišljao par sekundi i rekao im isto što i Medvedev Putinu.Sutradan, pita Koštunica svoje saradnike: "Ljudi, jeste li saznali odgovor na ono pitanje?" Mihajlov, sav srećan: "Jesmo, gospodine premijeru. U pitanju je Đilas!"Koštunici pade mrak na oči : "E, stvarno ste nesposobni. Tačan odgovor je - Medvedev!"

Edited by Quizmaster
Link to comment

Dolazi tip u banku, nervozan i prilazi šalteru:- Dobar dan gospodine. šta mogu učiniti za Vas?- Hoću da otvorim jebeni račun.- Molim!? Bojim se da vas nisam dobro razumela.-šta ima tu da se razume, jebem te glupu! Hoću da otvorim jedan jebeni račun u ovoj usranoj banci!- Izvinite ali stvarno ne bi trebalo tako da razgovarate sa mnom...- Slušaj mala, kada budem hteo da opštim sa tobom, reci ću ti kako da se namestiš. Sad hoću samo da otvorim taj smrdljivi račun, nemoj me više zajebavati!- Dakle, STVARNO! Idem sad po direktora... Službenica odlazi do nekog zalizanog tipa, ovaj je sasluša, namigne dvojici gorila i sva trojica preteći prilaze neobičnoj mušteriji:- Dobar dan, gospodine. U čemu je vaš problem?- Ma nemam ja nikakvih problema!!! Dobio sam 60 miliona na jebenom lotou i sad hoću da otvorim taj usrani račun u vašoj banci , a......- Aaaaaaaaa, tako! I ova glupa kurvetina Vas zajebava!

Link to comment
Na selu žena izašla da pomuze kravu i videla da je krava crkla. šta će, sirota, pa ova ih je izdržavala i tu ona sebi preseče vene i umre.Dolazi muž, vide kravu, mrtvu ženu i shvati da ne može izaći sinovima pred oči, te se ubije iz pištolja.Dolazi najstariji sin i vidi taj prizor, te kad je hteo da se ubije, pojavi se dobra vila i pita u čemu je problem. Nakon objašnjenja, ona mu kaže kako će ona čarolijom učiniti da sve bude kao pre, ali je ovaj mora opaliti 10 puta.Krene on, 2, 3, 5, 7, 8, 9 i udari ga srce.Dolazi srednji sin, vidi prizor, mrtva krava, otac, majka i najstariji brat, htede da se ubije, kad pojavi se dobra vila i kaže kako će sve biti kao pre, ali da je zvekne 20 puta. Krene ovaj, dođe do 19.-tog puta, kad ga obori izliv krvi u mozak.Dolazi najmlađi sin, isti prizor, ista priča, pojavljuje se dobra vila i predloži mu da je kresne 30 puta. A ovaj će:- Ma, ja ću tebe i 40 i 50 puta ako treba, samo nemoj da mi crkneš kao ova krava.
ovo ko ona 1 epizoda serije vratice se rode.
Link to comment

Otac i sincic od oko 4 godine u autu, stoje na raskrsnici i cekaju da se> upali zeleno svetlo na semaforu. U tom trenutku ulicu, na pesackom prelazu,> prelazi fenomenalna devojka, duboki dekolte, minic, sva utegnuta ... svi se> za njom okrecu.> Ocu se nesvesno ote:" Ajao, kakva pi...ka."> > Malisan, se okrenu i upita:" Tata, tata, sta si to rekao?"> > Tatica onako zbunjeno:" Nista, nista sine, kazem kakva ptica."> > Mali opet: "A tata, sta je to ptica?"> > Tata ce: "Pa sine, to su one zivotinje sto lete."> > Mali : "A tata, zasto ptice lete?"> > Tata: "Zato jer imaju krila i masu njima i lete."> > Mali : "A tata, jel' bas sve ptice lete?"> > Tata: "Ne sine, neke lete, a neke ne lete."> > Mali : "A tata, sto sve ptice ne lete?"> > Tata: "Pa vidis sine, nekima su slaba krila, evolucijom se nisu razvila."> > Mali : "A tata, sta je to evolucija?"> > Tata: "PICKA SAM REKAO, PICKA!">

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ciga u zatvoru i dolazi cale da ga poseti pa mu kaze:"Sine porodila ti se zena"! A na to ce ovaj:"Super tata!Sta sam dobio"? Na to cale kaze mrtav ladan "Brata"!

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...