Jump to content
IGNORED

Broadband Internet provajderi


JozoMujica

Recommended Posts

Pohvalio se komšija koji je na SBB da od marta 2012 (jelte) podižu brzinei sadašnja brzina od 6mb/s uz cenu od 1300 rsd/mesec ide na 10 mb/s uz cenu od 1500 rsd/mesecili mu je cena već 1500 pa se ne menja...za cenu ne znam, siguran sam za brzinu!

Link to comment
  • 2 weeks later...

Zamolio bih forumase u Srbijici da mi pomognu. Cale je odlucio da napravi odlucujuci korak ka virtualnom svetu i kupio laptop. Prikljucio bi se na internet ali ne moze da se snadje u dzungli ponuda jer bukvalno pojma nema ni o jednom opisanom terminu. Moze neko da mi da preporuku kod koga i koju vrstu pretplate da uradi da bude sto jeftinije, da ima pristup netu 24/7 i da nije dialup???Unapred zahvaljujem!

Link to comment

Vidi, mora se imati više podataka o samoj ponudu u mestu gde živi. Ukoliko živi u gradu koji ima SBB ili IKOM kablovsku, može tako. Ukoliko ne, onda adsl preko fiksne. Ako nema fiksni, možda preko Orion wireless-a.Glavni problem u davanju konkretnog odgovora je što ne znamo ŠTA može da koristi.Posle toga će lako odrediti šta najmanje košta.

Edited by S.L.
Link to comment
Vidi, mora se imati više podataka o samoj ponudu u mestu gde živi. Ukoliko živi u gradu koji ima SBB ili IKOM kablovsku, može tako. Ukoliko ne, onda adsl preko fiksne. Ako nema fiksni, možda preko Orion wireless-a.Glavni problem u davanju konkretnog odgovora je što ne znamo ŠTA može da koristi.Posle toga će lako odrediti šta najmanje košta.
Zivi u Valjevu i ima fiksni. Ja zivim u Italiji vec 24 godine tako da pojma nemam sta su SBB ili IKOM i uopste pojma nemam o srpskim ponudama. Hvala na pomoci :thumbsup: i pomagajteko boga vas molim !!! :s_d:
Link to comment

Lepe vesti od IKOMa:

06.3.2012Poštovani korisnici, Sa zadovoljstvom Vas obaveštavamo da će od 1. aprila 2012. godine brzina protoka Internet paketa FLAT 2 biti povećana na 5 Mbps bez promene cene. Vaš IKOM
Zivi u Valjevu i ima fiksni. Ja zivim u Italiji vec 24 godine tako da pojma nemam sta su SBB ili IKOM i uopste pojma nemam o srpskim ponudama. Hvala na pomoci :thumbsup:
SBB i IKOM su kablovski operateri, provajderi TV i Net-a.Ukoliko tvoj ćale plaća pretplatu na kablovsku TV, pitaj ga koja je firma u pitanju (tj. da li je jedna od ove dve).Ukoliko je npr. IKOM u pitanju (što je moj slučaj), možeš za doplatu da dobiješ NET (osetno jeftinije).Evo i cenovnika: SBB i IKOM Net paketaUkoliko nije kod njih, onda uvek može preko telefona tražiti ADSL-a. Telekom je zasigurno zastupljen, za ostale manje provajdere ne bih znao.Možeš proveriti i njegove ADSL cene. U principu, sve ponude se vrte na nekih 10-15e za najniži paket. Edited by S.L.
Link to comment
Lepe vesti od IKOMa:SBB i IKOM su kablovski operateri, provajderi TV i Net-a.Ukoliko tvoj ćale plaća pretplatu na kablovsku TV, pitaj ga koja je firma u pitanju (tj. da li je jedna od ove dve).Ukoliko je npr. IKOM u pitanju (što je moj slučaj), možeš za doplatu da dobiješ NET (osetno jeftinije).Evo i cenovnika: SBB i IKOM Net paketaUkoliko nije kod njih, onda uvek može preko telefona tražiti ADSL-a. Telekom je zasigurno zastupljen, za ostale manje provajdere ne bih znao.Možeš proveriti i njegove ADSL cene. U principu, sve ponude se vrte na nekih 10-15e za najniži paket.
Bas ti hvala! :thumbsup: Ima kablovsku pa cu se raspitati koja je u pitanju.
Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...