Jump to content
IGNORED

Broadband Internet provajderi


JozoMujica

Recommended Posts

Pa da, može i tako, i nju gurneš u neki stariji android telefon koji dopušta pravljenje WiFi hotspota i staviš ga na punjač i on ti tih dana glumi wireless ruter ;)

Link to comment

Pa da, može i tako, i nju gurneš u neki stariji android telefon koji dopušta pravljenje WiFi hotspota i staviš ga na punjač i on ti tih dana glumi wireless ruter ;)

Pa to, neka gori alcatel one touch ????
Link to comment

Meni to odrađuje neki onaj HTC one što je stara dobila u nekoj akciji "za dinar" od MTS-a (isto kad odem na vikendicu), plus ti ostane slobodan tvoj fon i njega isto možeš da kačiš (viber, whatsapp i ostalo kad te mrzi da pališ komp). Samo je bitno da tamo imaš signal koji dozvoljava high speed protokol 

Link to comment

Meni to odrađuje neki onaj HTC one što je stara dobila u nekoj akciji "za dinar" od MTS-a (isto kad odem na vikendicu), plus ti ostane slobodan tvoj fon i njega isto možeš da kačiš (viber, whatsapp i ostalo kad te mrzi da pališ komp). Samo je bitno da tamo imaš signal koji dozvoljava high speed protokol

A sta si ti uzeo?Koji paket?
Link to comment

Ja sam bio na nekom prepaidu bosanskom, ali je isti fazon. Tipa nešto 7 dana 1GB 5 maraka. Mislim da je u MTS 3GB 1000 a 10GB 2000 dinara (ovo za postpaid korisnike, za prepaid sam našao ovo)

 

http://www.mts.telekom.rs/index.php/uzmi-dodaci.html

 

INTERNET DODATAK Cena dodatka Saobraćaj uključen u dodatak

 

Internet 7 dana 200 MB 125,00 dinara 200 MB

 

Internet 7 dana 1 GB 200,00 dinara 1 GB

 

Internet 1 dan 100 MB 50,00 dinara 100 MB

 

Internet 1 dan 1 GB 100,00 dinara 1 GB

 

 

Ovaj poslednji red mi izgleda kao nešto što bi tebi odgovaralo.

Edited by James Marshall
Link to comment

Stigao mi promo za 20/2 i tablet od Tkoma. Pozvao da se prijavim, ali nemaju Asus u ponudi. Samo Havaji. Missim, ni jedan ni drugi nisu nesto posebno, ali ipak mi Asus uliva vise poverenja. A i ima giga rama (kontra 512 kod Kineza)

Jel upucen neko, stize li im to, dopunjavaju li zalihe?

Link to comment

Stigao mi promo za 20/2 i tablet od Tkoma. Pozvao da se prijavim, ali nemaju Asus u ponudi. Samo Havaji. Missim, ni jedan ni drugi nisu nesto posebno, ali ipak mi Asus uliva vise poverenja. A i ima giga rama (kontra 512 kod Kineza)

Jel upucen neko, stize li im to, dopunjavaju li zalihe?

Asus je prvo bio namenjen za prodaju a pošto nije išlo turili su ga na promociju tako da, koliko su me informisali, neće ga dopuniti.. Mene zajebo operater, napravio zahtev kao da ima a kad sam došao u poslovnicu tamo me bledo gledali.. Onda sam morao da prekidam zahtev za Asus pa da pravim novi za Huawei a to nisu mogli bez neke jebene šifre, čekao sam još 5 dana da uzmem tablet.. Huawei u principu nije nešto ali mojoj kevi za čitanje i sudoku taman :fantom: Možda bolje da čekaš neku novu promociju..
Link to comment

Imao sam ja to, znaš ta bi moglo najviše da te kolje, ako ta bazna stanica na koju se kačiš na pruža H+ (HSDPA) brzinu, onda se sve to pretvara u jedno teško mučenje. Ne znam da li ti se isplati da se zalijećeš za taj modem i tu karticu (bili su oko 3000), možda bolje da kupiš sebi na svoj postpaid paket neke GB, za te pare možeš uzeti dosta, i da od mobilnog napraviš wifi hotspot (troši bateriju, definitivno)

 

Ne troši ako se koristi USB teethering, onda se i puni.

 

Link to comment
  • 1 month later...

Danas se ulogujem na wireless router i vidim da ima privatnu IP adresu na WAN interfejsu.  Provajder je počeo da koristi NAT.   Koji su nedostaci ovakvog pristupa Internetu?

Link to comment

A koliko placate ove svemirske brzine? Ja imam boks paket kod Telekoma za 3200 dindzi gde imam 10/1 net, neki mobilni paket koji su malo sjebali pre par meseci nekim izmenama, fiksnih xxx impulsa i IPTV.

Link to comment

Pa trebaju zbog keve, mada ona to prepici skoro svaki put posto ja placam... Uglavnom, ja sam zadovoljan njima, vec sto godina imam postpaid kod njih a 4 ili 6 godina taj Box4 paket i ono, ok je... Pitao sam vise iz radoznalosti, ne da bih menjao :D

Link to comment

za slične pare ćeš dobiti sbb trio (bez mobilnog) sa 4 puta brzim internetom i vise impulsa za fiksnu telefoniju. plus d3 go i znatno bilji izbor tv programa (kompletan sport klub paket).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...