Jump to content
IGNORED

Broadband Internet provajderi


JozoMujica

Recommended Posts

Radi ok SBB. Mislim, imam ih vec skoro 10 godina i, tacno, povremeno se dese sranja, ali su i dalje the best of a bad bunch imho

Edited by MancMellow
Link to comment
  • 5 weeks later...

Jel moguce da je telekomov net ovoliki krs? Svaki dan po nekoliko puta stane protok, a bukvalno svaku noc iza 10 je uzas. Jedva cekam da predjem na Beogrid. 

Link to comment

Ajde neka preporuka za internet paket ali GSM ????

Naime vikendica , nema fixnu tel liniju dakle nema mogućnost ADSL.Znači onaj USB dongle u komp i da tera

Znači šta od provajdera mobilne uzeti, ko ima najbolju ponudu?

Po mogućstvu da se ode pazari i to je to... Jel neko imao iskustva?

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Imao sam ja to, znaš ta bi moglo najviše da te kolje, ako ta bazna stanica na koju se kačiš na pruža H+ (HSDPA) brzinu, onda se sve to pretvara u jedno teško mučenje. Ne znam da li ti se isplati da se zalijećeš za taj modem i tu karticu (bili su oko 3000), možda bolje da kupiš sebi na svoj postpaid paket neke GB, za te pare možeš uzeti dosta, i da od mobilnog napraviš wifi hotspot (troši bateriju, definitivno)

Edited by James Marshall
Link to comment

Ajde neka preporuka za internet paket ali GSM

Naime vikendica , nema fixnu tel liniju dakle nema mogućnost ADSL.Znači onaj USB dongle u komp i da tera

Znači šta od provajdera mobilne uzeti, ko ima najbolju ponudu?

Po mogućstvu da se ode pazari i to je to... Jel neko imao iskustva?

 

Poslato sa WC šolje by BVK

 

 

moja preporuka je "Internet za poneti" iz Oriona, moze prepaid na mesec dana, moze na godinu dana, brzina je do 2Mbps, flat

http://www.oriontelekom.rs/privatni_korisnici/internet/internet_za_poneti/internet_za_poneti.569.html

samo zavisi gde se nalazi vikendica, kazes im tacnu lokaciju i onda provere domet.

Link to comment

moja preporuka je "Internet za poneti" iz Oriona, moze prepaid na mesec dana, moze na godinu dana, brzina je do 2Mbps, flat

http://www.oriontelekom.rs/privatni_korisnici/internet/internet_za_poneti/internet_za_poneti.569.html

samo zavisi gde se nalazi vikendica, kazes im tacnu lokaciju i onda provere domet.

Sa Orionom sam imao grozna iskustva, nema šanse da se sa njima petljam... Imao sam i onaj njihov "za poneti" dongle koji je bio "za baciti" na toj lokaciji gde su mi garantovali da ima signal , koga naravno nije bilo...Previše živaca sam potrošio na njih.
Link to comment

Imao sam ja to, znaš ta bi moglo najviše da te kolje, ako ta bazna stanica na koju se kačiš na pruža H+ (HSDPA) brzinu, onda se sve to pretvara u jedno teško mučenje. Ne znam da li ti se isplati da se zalijećeš za taj modem i tu karticu (bili su oko 3000), možda bolje da kupiš sebi na svoj postpaid paket neke GB, za te pare možeš uzeti dosta, i da od mobilnog napraviš wifi hotspot (troši bateriju, definitivno)

Da razmišljao sam o tome ali to stvarno jede bateriju telefon se usija!

Čini mi se da sam negde pročitao da već postojećim korisnicima može povoljnije ta druga data only kartica da se izda...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...