Jump to content
IGNORED

Broadband Internet provajderi


JozoMujica

Recommended Posts

Pa mozda je stvar u tome sto SBB ima nezavisan opticki link koji ravnicom Vojvodine izbija na Madjarsku pa dalje na internet, a iz nekog razloga u Kuli imaju opremu koja link drzi ili sta vec radi.

 

Jedno vreme je SBB bio jedinstven po tome (sopstvena infrastruktura, sopstveni link) aka bili su jedini provajder koji nije bio zaheftan na telekom.

Link to comment

Na osnovnoj i dalje skrtare sa uploadom. Slabo koristim torente pa mi i nije previse bitno al iritira

 

4269411222.png

 

moj prvi broadband za otprilike istu kintu je bio 256/64 kbits kod najebi.net

 

nijedno ubrzanje me nije toliko odusevilo kao to posle dial up-a

Edited by katamaran
Link to comment

Zar to nije bio VeratNet?

Verat je to radio wirelessom, nisu kopali.

 

edit: i valjda su imali neku foru da su koristili i telekom i taj wireless paralelno, pa kad zvekne telekom oni rade i dalje.

Edited by ManicMiner
Link to comment

Baš iz Kragujevca, često se vide kao iz Kule. Evo, ja, ovog trenutka. A ne znam zašto je Kula relevantna za SBB na bilo koji način.

Znam da je tamo JSO imao svoj kampus ili šta već, i ne znam da ičega značajnog ima.

 

Tko zna kakav je to čvor u Kuli..

Link to comment
  • 1 month later...

Ima li ko ovde iskustva sa sbb internetom. Zadnjih nekoliko dana, a to je bio slucaj povremeno i u prethodnim mesecima, dolazi do drasticnog pada brzine. Paket koji bi trebalo da gura do 24mb/s pada na nekih 1mb/s. Zvao sam njihovu sluzbu, dolazio je terenski radnik koji je kao zamenio neki konektor i izmerio brzinu, koja je opet tada bila ok. Sat vremena nakon toga isti problem. Uvece mi je muka od pomisli da sednem za net, dok sam otkucao ovaj post dva puta mi se izgubila konekcija. Mislim da mi ugovor vazi jos celu godinu, postoji li mogucnost da potrazim zastitu negde u slucaju da hocu da prekinem ugovor jer oni izgleda ne mogu da isporuce ni deseti deo onoga sto prodaju ?

Link to comment

meni na istoj brzini, šljaka bez problema (kod politike)

 

uzeh i onaj 3u1 paket s fiksnim fonom, te me jedino nervira što najviše plaćam za glupavi tv koji ne gledam...

Edited by boshoku
Link to comment

Ima li ko ovde iskustva sa sbb internetom.

 

Imam ja, nekih desetak godina.

 

Par puta su se desili neki sitni problemi zbog kabla od bandere do moj kuće pogođenog vremenskim nepogodama što su rešavali u roku od par sati. Svo ostalo vreme uglavnom radi kao sat.

Link to comment

@Aleksandar88: Meni njihov net isto radi odlično (brzina kao tvoja) nekih 6 godina. Ne znam, ja imam super iskustvo sa njima, šta god sam tražila rešavali su odmah, kvarovi, modem, ruter i skoro ponovno vraćanje HBO paketa...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...