Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

10 minutes ago, giuseppe said:

Light predobar, zvuk odličan, Žika dobar, Cuko super, Bajaga... Umoran. Najbukvalnije, nije bio dovoljno brz na 'Bam bam bam'.

 

Organizacija skandal.

 

Edit: Vidi se koliko voli da svira 'Strah od vozova', magnum opus.

nije mi jasno kako to nije svirao na onom serijalu koncerata u SC pred koronu - čak su i spremali, ali kao "nema mjesta, narod voli hitove". Meni je to njegova najbolja stvar, ubjedljivo. Doduše kad se čuje kome je omaž, nema mjesta čuđenju. 

  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, giuseppe said:

Organizacija skandal.

Kičmu ne osećam. Dva sata predgrupa, plus pauze....

  • Tužno 1
Link to comment
7 hours ago, Svemir Zeka said:

Kičmu ne osećam. Dva sata predgrupa, plus pauze....


Ni ja jutros :D

Organizacija me je podsetila na Bijelo dugme na hipodromu onomad, ali dobar bio koncert. 
Offić, izvinjavam se, još jedna koju je pisao Bajaga za Zdravka. Ja ovo prvi put vidim/čujem. Ili je demencija. Elem, Hans Zimmer radio na ovom albumu.

  • +1 2
Link to comment
9 hours ago, James Marshall said:

nije mi jasno kako to nije svirao na onom serijalu koncerata u SC pred koronu - čak su i spremali, ali kao "nema mjesta, narod voli hitove". Meni je to njegova najbolja stvar, ubjedljivo. Doduše kad se čuje kome je omaž, nema mjesta čuđenju. 

kome je omaž?

Link to comment
4 minutes ago, Hele said:

Kad ce Brega i ekipa u zatvor zbog onog koncerta Bijelog dupeta na Hipodromu?

 

Oce, kao i da hapsi neko Peperse

Sta je bilo na Hipodromu?

  • +1 1
Link to comment
59 minutes ago, slepa živana said:

kome je omaž?

To gostovanje Rajka Kojića u toj pjesmi je direktno inspirisano "Krilcetom" 

  • Hvala 1
Link to comment

žao mi je što nisam bio, taman da zaokružim ciklus od taša ‘85

 

 

taj na tašu mi je bio prvi koncert u životu

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Samsung je bio generalni sponzor koncerta i svaku pesmu je pratila animacija na ekranima. Pictionary crtež koji onda kao Galaxy S24 Ultra prepozna uz pomoć AI-ja i ispiše naziv pesme. Bila bi dobra reklama da za Dobro jutro nisu prvo pustili Male slonove pa brzo ispravili sa Dobro jutro, džezeri :D

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Organizacija je bila potpuno besmislena. Najavili su 3 prilaza. Jedan od SIVa, drugi od ušća i zaboravio sam gde je bio treći. Na kraju se svelo na to da su skoro sve kategorije karata čekale na istom prilazu kod ušća, što je posebno bilo suludo za ljude koji su dolazili iz pravca Novog Beograda i imali neku od Pit karata, pošto su bukvalno prolazili od svog ulaza skroz dole do ušća, onda su čekali sa svima da bi napravili krug tamo odakle su krenuli.

 

Ja sam bio u super fan pitu, tu se brzo ušlo ali je bilo ljudi i tačno 2 neobeležena šanka + Šveps štand. Naravno svi su nahrlili na prvi koji praktično nije ni pomerao pa sam odustao i otišao da se nađem sa ekipom koja se probila do desne strane bine. E tu sam već mislio da vidim fatamorganu. Prostora koliko hoćeš, šank na kom ni u jednom trenutku nije bilo više od 5 ljudi a stajali smo bukvalno po 15m udaljeni od Bajage i piva tj praznog šanka. Verovatno dosta ljudi nije ni videlo taj šank jer je bio iza linije bine ali iskreno ne mogu da zamislim da ću bilo koji iole posećeni koncert moći da gledam u tako dobrim uslovima, istini za volju zahvaljujući nečijoj neorganizovanosti.

 

Što se tiče koncerta, stigao sam da uđem na pola Lilija i ok su zvučali plus su se i oni i Kralj fino uklopili kao najava za Bajagu. 

Zadnja dva puta sam ga slušao u Areni i post kovid u Botaničkoj, ovo sinoć je zvučalo daleko bolje od svega pre.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...