Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

koncerti

Featured Replies

8 hours ago, msv said:

Ti bendovi su između ostalih obrađivali njegove pesme u sklopu projekta Radio Beograda povodom 40 god. benda / 100 god. radija

 

A Radio 202 slavi 55 godina. : )

Meni se mnogo sviđaju obrade Goblina ("Samo nam je ljubav ostala") i Van Goga ( "Lolita").

Nisam odmah ni izvalila da je obrada od Van Goga...ne znam ko je vokal.

 

Svakog četvrtka u podne puštaju obrade koje će septembra verovatno biti i na yt.

 

https://www.rts.rs/lat/radio/beograd-202/5506741/letnja-basta-nove-obrade-pesama-bajage-i-instruktora.html

 

  • Replies 10.6k
  • Views 928k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • kakvi su to ljudi...   posle bg koncerta u areni mislim 2011 sam prisao 3D-ju i rekao mu da imam divnu drugaricu koja boluje od teske depresije i da veceras nije mogla da bude tu da ih vidi.

  • Ian Mancunian
    Ian Mancunian

    Massive Attack sinoć posećeni i pronađeni veličanstveni, kao i uvek! Imao sam dvojbu da li da se cimam do Bristola, ali nakon noćašnjeg iskustva, gorko bi zažalio da nisam. Jer uvek je najbolje kući

  • Ian Mancunian
    Ian Mancunian

    Oasis na Wembliju, u sredu. U nekim momentima je izgledalo da će se stadion raspolutiti na pola - 80k ljudi koji dva sata, ni jedne sekunde ne staju sa horskim pevanjem, skakanjem, grljenjem i nekom g

Posted Images

Ja sam cuo canetovu obradu, nesto od bizuterije do cilibara nesto nesto, grozomorna je

Takođe. Mislila sam da je neka zajebancija. :lolol: 

Čula danas obradu i od sladunjavog "Ničim izazvan".

Prija, ali me nije oduševilo, na 4:30.

 

https://www.rts.rs/lat/radio/beograd-202/5522089/letnja-basta-202-nicim-izazvan-i-salto-mortale-i-milan-petrovic-kvartet---autori-novih-obrada-pesama-bajage-i-instruktora.html

 

I dalje Goblini imaju prednost, što se mene tiče.

 

Neću više da offujem temu, izvinjavam se. :paperbag2:

Одлична је обрада Гоблина мада су узели најприближнију њиховом звуку Бајагину песму (да не кажем најпанкерскију) па нису ни морали да излазе из шаблона реално.

9 hours ago, MocaVukotic said:

Ja sam cuo canetovu obradu, nesto od bizuterije do cilibara nesto nesto, grozomorna je

O da, morao sam na dva mesta da proverim da nije AI. Baš loše...

On 27. 8. 2024. at 14:31, johan nagel said:

Имаће неколико стотина милиона разлога да искулирају


 

Quote

 

Oasis vinyl and CD sales soar after reunion tour confirmed, says HMV

 

Sales up more than 500%, while streaming of band’s music on Spotify has also surged

 

 

Sutra kreće prodaja ulaznica, ruši se internet, gore kablovi i padaju sateliti sa nebesa.

 

Slušam Definitely Maybe 30th Anniversary i fin je remaster. Nisam baš siguran da me CD2 zanima.

 

 

456648-2.png

 

Reizdali ga i na kaseti :heart:

mene vata groznica da se opet ošišam na lijamovku

image-w856.jpg

Procitajte u Laneganovoj autobiografiji deo o Lijamu (i Noelu), bice jako prijatno iskustvo :D

 

Spoiler

Ukratko Lijam veeeeliko govno, zasluzio je batine koje bi mu Lanegan i isporucio da ga je dovatio. Noel ok lik.

 

Edited by Sludge Factory

Jel neko zna satnicu za Bagaju večeras? U mailu piše da se kapije otvaraju u 18h - jel tada prva predgrupa, ili od 20h?

41 minutes ago, giuseppe said:

Jel neko zna satnicu za Bagaju večeras? U mailu piše da se kapije otvaraju u 18h - jel tada prva predgrupa, ili od 20h?

Mislim da moraju da završe do ponoći, tako da ne verujem da će predgrupe pre 8 

Ma jeboiotac blesavi, 35 stepeni je vani, neka tačna satnica bi dobro došla...

Just now, giuseppe said:

Ma jeboiotac blesavi, 35 stepeni je vani, neka tačna satnica bi dobro došla...

Moraju završiti ranije zbog ceremonije žrtvovanja i ustoličenja novog Velikog Majstora.

2 minutes ago, Milošica said:

Moraju završiti ranije zbog ceremonije žrtvovanja i ustoličenja novog Velikog Majstora.

A?

A?

Dajte mi tri Bajagina hita koja je napravio u poslednjih 30 godina? Pada mi napamet samo onaj narodnjak "Moji drugovi", jel ima još dva? Nisam video da se neko bavi muzikom 40 godina, i da sve što vredi snimi u prvih 10, i onda se do kraja života šlepa na tome.

Edited by Nikodije

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.