September 1, 20241 yr Popular Post Ušta se pretvoriJo ovaj topik: pomirenje braće Galager, o Bajaginom koncertu ko da je sviro Pinkflojd, ja išo da gledam Galiju... Potpuna degradacija!
September 1, 20241 yr 2 minutes ago, klimt said: Ušta se pretvoriJo ovaj topik: pomirenje braće Galager, o Bajaginom koncertu ko da je sviro Pinkflojd, ja išo da gledam Galiju... Potpuna degradacija! +1000 Ide neko na Vranjkovića prekosutra u baštu™? Lak prustup pivu zagarantovan.
September 1, 20241 yr 5 minutes ago, Boksita said: Šta fali gustom soku? Nije redak. A još su stari Latini kazali: Omnia praeclara rara - Sve što je izvrsno, retko je!
September 1, 20241 yr 55 minutes ago, Tsai said: de nema, jel cela srbija pevala biti zdrava, biti zdrava u transu. primilo se ko makarena E jeste, zaboravio sam Kataraktu. Za Vojka nisam siguran koliko je generalno popularan ovde.
September 1, 20241 yr 29 minutes ago, Nikodije said: +1000 Ide neko na Vranjkovića prekosutra u baštu™? Lak prustup pivu zagarantovan. Ja razmišljao, al su mi pederski svi ti događaji u Botaničkoj bašti, pa idem da ga gledam na nekom festivalu u Aranđelovcu, plus istog dana svira i Ritam nereda.
September 1, 20241 yr 6 minutes ago, napadaj said: Ja razmišljao, al su mi pederski svi ti događaji u Botaničkoj bašti, pa idem da ga gledam na nekom festivalu u Aranđelovcu, plus istog dana svira i Ritam nereda. Ja sam bio u dilemi, jer će svirati samo balade, al ajde, idem za dž pa nema veze.
September 1, 20241 yr 1 minute ago, napadaj said: Akustična svirka? Valjda neće isto to da bude u AR. Mislim da nije baš akustična, ali valjda ne sme mnogo glasno jer je to centar grada. Počinje u 19h lol
September 1, 20241 yr 50 minutes ago, Nikodije said: +1000 Ide neko na Vranjkovića prekosutra u baštu™? Lak prustup pivu zagarantovan. Samo na novogodisnji, da snobovski i drugosrbijanski sedim na balkonu kao Borko Stefanovic na beckom novogodisnjem valceru i serem izmedju pesama kako su novi basista i bubnjar vise streberi a Miljko i Balac bolji gruveri, dok me sektaska okolna publika prezrivo posmatra sto ne izgledam kao da cu se prekosutra obesiti Edited September 1, 20241 yr by Ratamahatta
September 1, 20241 yr 2 minutes ago, Ratamahatta said: Samo na novogodisnji, da snobovski sedim na balkonu i serem kako su novi basista i bubnjar vise streberi a Miljko i Balac bolji gruveri A i prošli pevač je bio bolji.
September 1, 20241 yr Taj novogodišnji mi je bio pakao pre tri godine. Usred poslednje radne nedelje, gorelo sve tih dana, plus svake večeri neke korporativne proslave, pa sam mislio da će koncert biti odličan za opuštanje od svega toga. Trajao četiri sata, mislio sam da ću umreti i jedva dočekao kraj. Edited September 1, 20241 yr by napadaj
September 1, 20241 yr 1 hour ago, Nikodije said: +1000 Ide neko na Vranjkovića prekosutra u baštu™? Lak prustup pivu zagarantovan. ja bih iso al imam koronu :( i u decembru sam bio pozitivan tokom velikog koncerta novogodisnjeg. neverovatno. aj mozda budem negativan do srede, ko zna
Create an account or sign in to comment