Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Just now, ragasto said:

@Nikodije Nema više hitova u onom smislu koji pamtimo, da pesmu znaju svi od 7 do 77, i da se hit probije po horizontali, odnosno da pesmu znaju i pevuše i ljudi koji inače slušaju različite žanrove. To važi za sve, ne samo za Bajagu. Došo internet i sve podelio na deliće.

Živa istina.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
2 minutes ago, ragasto said:

@Nikodije Nema više hitova u onom smislu koji pamtimo, da pesmu znaju svi od 7 do 77, i da se hit probije po horizontali, odnosno da pesmu znaju i pevuše i ljudi koji inače slušaju različite žanrove. To važi za sve, ne samo za Bajagu. Došo internet i sve podelio na deliće.

 

aleksandra prijovic ima hitove u okviru publike koja nju slusa, ima i, sta znam, tea tairovic, senida, itd. ta produkcija jos i sljaka, izbacuje nesto, poperi i rokeri skoro nista ili vrlo slabo. ne znam da li je do interneta ili kreativne krize.

  • -1 1
Link to comment

 

 

 

 

5 najvećih hitova od 2021. 

 

Ne gledajući broj pregleda, možda je nešto ispred ali ne menja stvar.

Edited by Milošica
  • -1 2
Link to comment
17 minutes ago, Nikodije said:

 

aleksandra prijovic ima hitove u okviru publike koja nju slusa, ima i, sta znam, tea tairovic, senida, itd. ta produkcija jos i sljaka, izbacuje nesto, poperi i rokeri skoro nista ili vrlo slabo. ne znam da li je do interneta ili kreativne krize.

Imaju oni hitove, da, i znaju ih ljudi koji slušaju slične stvari. Mada je i to malo rastegljivo za analizu pošto imaju popularnost za koju ne znam koliko će trajati...ali to je današnji mainstream, tačno. Koji je progutao sve ostalo, bar što se tiče šire popularnosti. A krivaca ima mnogo, na prvom mestu su menadžerčići i uredničići koji se bave isključivo rashodnom stranom i znaju samo da skraćuju troškove.

 

Precednik bi im poručio da treba da rade više.:sleep:

Link to comment

Javite ako Babajaga slucajno kaze nesto tipa 'neces kopati' ili Rio Tinto mars iz Srbije.

  • Haha 4
Link to comment

Na Babajagu se ulazi cca 1h, red za šank koji je širine 15m je do pola poljane i meri se stotinama metara.... Najveći raspad od svih koncerata na kojima sam bio, a bio sam ohoho.

 

Mega-amaterizam. Kralj Čačka zvuči jako dobro, ozvučenje je pošteno.

  • +1 2
  • Haha 2
  • Tužno 1
Link to comment

e moj nikodije, bajaga 30 godina nije snimio hita, a kralj čačka za kog ti verovatno ni ne znaš, pre 20 godina bio je za mene njujork, a sad predgrupa bajagi koji 30 godina nema hit...

meni je najteže

  • Haha 5
  • Tužno 1
Link to comment

Na klupici kod Kaplara - ljudi se razilaze već pola sata, naročito oni sa djecom. Omašili su sa terminom svirke.

Link to comment

Dobar je Bajaga. Uprkos svoj sprdnji, ono je bila ozbiljna svirka.

Nisam znala da onaj Žika ima 66 godina, sad ću da zezam roditelje kako 5 godina mlađi čovek skače ko dečkić. I peva Marlenu

  • +1 4
Link to comment

Light predobar, zvuk odličan, Žika dobar, Cuko super, Bajaga... Umoran. Najbukvalnije, nije bio dovoljno brz na 'Bam bam bam'.

 

Organizacija skandal.

 

Edit: Vidi se koliko voli da svira 'Strah od vozova', magnum opus.

Edited by giuseppe
  • +1 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...