Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Apropo Bajaginog zvezdaštva prisustvovao sam jednoj smešnoj sceni. 2016. sam nekoliko dana proveo u Šapcu i baš tih dana je tamo bio šabački letnji festival ili kako se već zove ta manifestacija. Jednog dana u okviru festivala svirali Bajaga i Zvonko Bogdan i ajde, odemo zezanja radi. I to je baš lep prostor gde se održava festival. Bajaga u jednom trenutku svog nastupa poželi sreću Zvezdi protiv Ludogoreca, jer se taj meč igrao par dana kasnije. Zadesili se neki grobari u prvom redu koji su krenuli da ga psuju zbog toga. Bajaga poludi i siđe sa bine do ograde i krene da se napušava sa ovima, jedva su ga smirili i vratili na binu. Mnogo je smešno bilo gledati Bajagu kako besni i urla i otima se ovezbeđenju koje ga gura dalje od ograde.

  • Wub 1
  • Haha 5
Link to comment

Joj bre Nikodije, niko te ne tera da ideš, zaista.

 

Evo, Jurica Stublić iz Sesvetskog Kraljevca, isti đavo.

 

Meanwhile, saznao

 

Screenshot_20240831-161447.thumb.png.12ce75d9260863d99b7ece4e11bb7ca6.png

Link to comment
24 minutes ago, Nikodije said:

Dajte mi tri Bajagina hita koja je napravio u poslednjih 30 godina? Pada mi napamet samo onaj narodnjak "Moji drugovi", jel ima još dva? Nisam video da se neko bavi muzikom 40 godina, i da sve što vredi snimi u prvih 10, i onda se do kraja života šlepa na tome.

 

https://www.youtube.com/watch?v=bhXjZl_Tsms

 

Nije neka pesma, ali je hit.

Link to comment

'Muzika na struju' je izašla 1993, dakle, sigurno više od tri hita samo sa te ploče. Produkcija 'STIG', ljuti bugarski vinil 😁

Ima posle još raznih albuma... Bižuterija, Zmaj, neam pojma, nisam pratio. Mislim da je 'Daljina, dim i prašina' jako pristojan, i žao mi što ne kupih ploču; produkcija je fenomenalna, a LP sad košta bar 100e, ako je uopšte bitno.

 

Msm nije to više to, ali jbg, bukvalno detinjstvo.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, giuseppe said:

Mislim da je 'Daljina, dim i prašina' jako pristojan, i žao mi što ne kupih ploču; produkcija je fenomenalna, a LP sad košta bar 100e, ako je uopšte bitno.

Ćale voli konkretno tu pesmu. Kilometraža valjda :D

  • Wub 1
Link to comment
1 minute ago, giuseppe said:

'Muzika na struju' je izašla 1993, dakle, sigurno više od tri hita samo sa te ploče. Produkcija 'STIG', ljuti bugarski vinil 😁

Ima posle još raznih albuma... Bižuterija, Zmaj, neam pojma, nisam pratio. Mislim da je 'Daljina, dim i prašina' jako pristojan, i žao mi što ne kupih ploču; produkcija je fenomenalna, a LP sad košta bar 100e, ako je uopšte bitno.

 

Msm nije to više to, ali jbg, bukvalno detinjstvo.

 

2024-1993=31

Pitao sam u poslednjih 30 godina, dakle posle Muzike na struju. Al ok, izgleda da ima tri hita, doduše jedan je dao Čoli.

  • +1 1
Link to comment

Nisam siguran da je "Iza nas" hit. Više se meni sviđa pošto ribe i u 2024. padaju kad neko ima Bajagoliki glas i muzikalan je.

 

"Lepa Janja ribareva kći" je uslovno rečeno novija i hit je, mada se meni ne dopada.

Link to comment

Ja je ne podnosim, ali ima ultimativan bajagizam: 'Lepote takve ni'

Edited by giuseppe
  • +1 2
Link to comment

Nadam se da neće, prosto je loša pesma. Skoro pa gora od Moji drugovi, ali ipak mrtva trka... Ali, treba nekad i do Toi-toi

  • +1 1
Link to comment

@Nikodije Nema više hitova u onom smislu koji pamtimo, da pesmu znaju svi od 7 do 77, i da se hit probije po horizontali, odnosno da pesmu znaju i pevuše i ljudi koji inače slušaju različite žanrove. To važi za sve, ne samo za Bajagu. Došo internet i sve podelio na deliće.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...