Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Sad je trenutak da se uvede reaction emoji koji povraća

1 hour ago, msv said:

Screenshot-20240619-143014-Instagram.jpg

 

  • Haha 1
Link to comment

Atina: The Smile nerealno smorio, ono je baš vrhunac hermetičnosti, ili prosto nije my cup of tea. Stvarno sam se potrudio, al ni da pipne.

 

Ali onda došao Jarvis i drugari, pa čista poezija. U Grčkoj o fatalnoj Grkinji, mnogo zabave između pesama, hor i talasi, odlično mesto - trg pored mora, dodatni bis sa još tri pesme, pa ono je bilo baš za pamćenje. 11/10, posebno za 'Like a Friend'. 

PXL_20240620_202133489.jpg

PXL_20240620_212912442.jpg

PXL_20240620_202046285.jpg

Edited by giuseppe
+1 pic
  • +1 5
Link to comment
Quote

Fest Team i Charmenko potpisali Predugovor o akviziciji!

 

Spajanje dve firme, koje će biti završeno krajem jula, proširiće uticaj kompanija i prisustvo na tržištu u muzičkoj industriji.

 

Fest Team, vodeći bugarski organizator muzičkih događaja, najavio je potpisivanje preliminarnog ugovora za kupovinu Charmenka (uključujući Charm Music i Charmworks). Charmenko je istaknuti istočnoevropski promoter i agencija za izvođače, poznata po svom velikom iskustvu, mreži i listi izvođača koje zastupa. Ovaj strateški potez označava značajan napredak u strategiji rasta Fest Team-a, sa ciljem da ojača svoje regionalno prisustvo i proširi rad širom istočne Evrope, Balkana, Turske, baltičkih zemalja i dalje. Očekuje se da će konačni ugovor biti finaliziran kasnije ovog leta.

 

Zajedno, Fest Team i Charmenko su spremni da postave nove standarde u organizaciji događaja, odnosima sa izvođačima i njihovom razvoju, kao i u odnosu sa publikom, potvrđujući svoju posvećenost pružanju izuzetnih muzičkih iskustava gde god da rade.

 

Blgari kupili Turke

 

  • Haha 1
Link to comment

Moram reci da je Cola na Arsenalu sinoc rasturio. Ima 73 godine, a izvlaci visine i duzine kao mladic. I nije se ni stedeo ni preterano odmarao nego je bas pevao. Nisu ni aranzmani sa simf. orkestrom bili rdjavi. 

 

Ali isto tako sam juce definitivno zakljucio da mi se najvise svidja kako je (u smislu interpretacije) "Lose vino" otpevao Bebek na Eto! Bas hocu! Vise i od Cole i od Masima. I da je to i najbolji aranzman i najbolje skockana verzija u smislu strukture. Kratko i pogadja u sridu. 

 

Edited by Sludge Factory
  • +1 4
  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment

Bio, potvrđujem za Čolu. Ne samo odličan nastup, nego i aranžmani. Mislio sam da ću otići nakon par pesama, ostao gotovo ceo koncert. Naročito mi je bilo super što je svaka pesma najavljena sa sve godinom izdanja, pa vidiš koliko je to neverovatna karijera. A bilo valjda i cele 33 pesme, izgledalo je kao da se nije ni oznojao.

 

Ali, nisam uspeo da dobacim do Siverta Hojema, koji je nastupio negde iza tri. Svake godine isto pitanje za organizatore Arsenala, koji značajnije hedlajnere uredno pakuju za 2AM ili kasnije - Štuke i Goblini nisu do 5AM završili, a celo veče idu razni anonimusi. Baš čudno. I sam Sivert je kažu rekao da nije nastupio tako kasno još od devedesetih. Kontam da se i ljudi mahom razišli, krivo mi je i što je nastupio pred polupraznim prostorom.

Link to comment
10 hours ago, giuseppe said:

Bio, potvrđujem za Čolu. Ne samo odličan nastup, nego i aranžmani. Mislio sam da ću otići nakon par pesama, ostao gotovo ceo koncert.

 

 

Ih, znaci propustio si Pjesmo moja, kao i uvek razbija. Kornelije je stvarno razvalio sa tom kompozicijom, nestvarno, nemam reci. Pa jos JJ Zmaj i njegov zivot. Ulazi u neki top pesama popularne muzike svih vremena sigurno. 

 

 

10 hours ago, giuseppe said:

 

Naročito mi je bilo super što je svaka pesma najavljena sa sve godinom izdanja, pa vidiš koliko je to neverovatna karijera. A bilo valjda i cele 33 pesme, izgledalo je kao da se nije ni oznojao.

 

U dnu je pisalo i ko je autor muzike i teksta za svaku pesmu, ali bilo je nisko, moguce je da se nije videlo vec malo dalje pozadi. Steta, trebalo je to da bude iznad, da se lepo vidi. 

 

Malo se brisao peskorom i to je to :D

 

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment

Gledao sa Keziah-ju u nedelju u Domu omladine, pa šta znam, nisam se nešto oduševio, em su kasnili skoro sat vremena, em sam imao utisak da ga mrzi da svira pa je pustio omladinu u ritam sekciji da tuče a on je nešto glumio ludilo, ma malo ložio raju ajde sad da pevate, na-na-na-naaaa....jebem li ga, imao sam utisak da gledam tribute bend a ne pravu stvar. Na kraju nije ni sačekao da završe zadnju stvar ljudski i pokloni se nego je odjurio sa bine.

Pre ovoga sam ga gledao na kališu, na teniskim terenima i ni tad nešto nisao ostao impresioniran, tako da mislim da sam sa njim završio što se koncerata tiče.

 

20240630-215346.jpg

  • +1 1
Link to comment

Grace Jones juce u Zagrebu - spektakl !

kajav bend, kakva energija izbija iz Grace, neverovatno, a pogotovo ako se uzme da ima 76 godiba 

 

  • +1 2
Link to comment
10 minutes ago, Lezilebovich said:

Grace Jones juce u Zagrebu - spektakl !

kajav bend, kakva energija izbija iz Grace, neverovatno, a pogotovo ako se uzme da ima 76 godiba 

 

Takva je bila i na Exitu 2018. godine.

Prva pesma je bila meni omiljena Nightclubbing. Iskreno, nisam od nje mnogo očekivao, a bilo je maksimalno dobro. 

  • +1 1
Link to comment
On 1. 7. 2024. at 11:06, Sludge Factory said:

 

Ih, znaci propustio si Pjesmo moja, kao i uvek razbija. Kornelije je stvarno razvalio sa tom kompozicijom, nestvarno, nemam reci. Pa jos JJ Zmaj i njegov zivot. Ulazi u neki top pesama popularne muzike svih vremena sigurno. 

 

 

+1

 

Ceo koncert je spektakl koji ne treba propustiti kad ga negde ponovi. Sjajan orkestar, drugačiji aranžmani i neke pesme koje nisu u redovnom repertoaru, a Čola ima energije za još 2 i po sata...

 

On 1. 7. 2024. at 11:06, Sludge Factory said:

 

U dnu je pisalo i ko je autor muzike i teksta za svaku pesmu, ali bilo je nisko, moguce je da se nije videlo vec malo dalje pozadi. Steta, trebalo je to da bude iznad, da se lepo vidi. 

 

Za Podlugove je bolje što se nije videlo, omašena je godina :D

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...