Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

8 hours ago, msv said:

Ti bendovi su između ostalih obrađivali njegove pesme u sklopu projekta Radio Beograda povodom 40 god. benda / 100 god. radija

 

A Radio 202 slavi 55 godina. : )

Meni se mnogo sviđaju obrade Goblina ("Samo nam je ljubav ostala") i Van Goga ( "Lolita").

Nisam odmah ni izvalila da je obrada od Van Goga...ne znam ko je vokal.

 

Svakog četvrtka u podne puštaju obrade koje će septembra verovatno biti i na yt.

 

https://www.rts.rs/lat/radio/beograd-202/5506741/letnja-basta-nove-obrade-pesama-bajage-i-instruktora.html

 

Link to comment

Takođe. Mislila sam da je neka zajebancija. :lolol: 

Čula danas obradu i od sladunjavog "Ničim izazvan".

Prija, ali me nije oduševilo, na 4:30.

 

https://www.rts.rs/lat/radio/beograd-202/5522089/letnja-basta-202-nicim-izazvan-i-salto-mortale-i-milan-petrovic-kvartet---autori-novih-obrada-pesama-bajage-i-instruktora.html

 

I dalje Goblini imaju prednost, što se mene tiče.

 

Neću više da offujem temu, izvinjavam se. :paperbag2:

Link to comment

Одлична је обрада Гоблина мада су узели најприближнију њиховом звуку Бајагину песму (да не кажем најпанкерскију) па нису ни морали да излазе из шаблона реално.

  • +1 2
Link to comment
9 hours ago, MocaVukotic said:

Ja sam cuo canetovu obradu, nesto od bizuterije do cilibara nesto nesto, grozomorna je

O da, morao sam na dva mesta da proverim da nije AI. Baš loše...

Link to comment
On 27. 8. 2024. at 14:31, johan nagel said:

Имаће неколико стотина милиона разлога да искулирају


 

Quote

 

Oasis vinyl and CD sales soar after reunion tour confirmed, says HMV

 

Sales up more than 500%, while streaming of band’s music on Spotify has also surged

 

 

Sutra kreće prodaja ulaznica, ruši se internet, gore kablovi i padaju sateliti sa nebesa.

 

Slušam Definitely Maybe 30th Anniversary i fin je remaster. Nisam baš siguran da me CD2 zanima.

 

 

456648-2.png

 

Reizdali ga i na kaseti :heart:

  • +1 3
  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment

Procitajte u Laneganovoj autobiografiji deo o Lijamu (i Noelu), bice jako prijatno iskustvo :D

 

Spoiler

Ukratko Lijam veeeeliko govno, zasluzio je batine koje bi mu Lanegan i isporucio da ga je dovatio. Noel ok lik.

 

Edited by Sludge Factory
  • Haha 2
Link to comment

Jel neko zna satnicu za Bagaju večeras? U mailu piše da se kapije otvaraju u 18h - jel tada prva predgrupa, ili od 20h?

Link to comment
41 minutes ago, giuseppe said:

Jel neko zna satnicu za Bagaju večeras? U mailu piše da se kapije otvaraju u 18h - jel tada prva predgrupa, ili od 20h?

Mislim da moraju da završe do ponoći, tako da ne verujem da će predgrupe pre 8 

  • +1 1
Link to comment
Just now, giuseppe said:

Ma jeboiotac blesavi, 35 stepeni je vani, neka tačna satnica bi dobro došla...

Moraju završiti ranije zbog ceremonije žrtvovanja i ustoličenja novog Velikog Majstora.

  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, Milošica said:

Moraju završiti ranije zbog ceremonije žrtvovanja i ustoličenja novog Velikog Majstora.

A?

  • Haha 1
Link to comment

Dajte mi tri Bajagina hita koja je napravio u poslednjih 30 godina? Pada mi napamet samo onaj narodnjak "Moji drugovi", jel ima još dva? Nisam video da se neko bavi muzikom 40 godina, i da sve što vredi snimi u prvih 10, i onda se do kraja života šlepa na tome.

Edited by Nikodije
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...