Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Endless Boogie ponovo na ovim prostorima u organizaciji Bad Music For Bad People:

 

 

Quote

Četvrtak, 11. jul – Novi Sad @ Foxtrot | 20:00
Utorak, 16. jul – Sofia @ Singles
Sreda, 17. jul – Beograd @ Karmakoma | 21:00

 

  • +1 1
Link to comment

The Jesus and Mary Chain at Tvornica Kulture in Zagreb, Croatia on 28th August 2024. 

 

450529894_1023625635786985_4898141154827

  • +1 6
  • Wub 1
Link to comment
7 hours ago, steins said:

Da li negde moze da se gleda Tom Morello na Exitu ?

Bio je zaista odličan, koliko je to moguće kad praktično nemaš vokal nego se snalaziš, od pesme do pesme.

Napisaću par rečenica kad stignem o celom Exitu.

 

Edit:

Evo, sad sam u problemu, kad gledam gluposti, nemam problema da se nadovežem, u istom stilu. Posle Cavalere, Altin Gun, i Toma, sad mi je sve odvratno.

Edited by klimt
  • +1 2
Link to comment

Ajd Tom, ajd Altin, sve za pet, al za Cavaleru naklon do poda za epski nastup, nisam ni približno očekivao ništa slično.

  • +1 2
Link to comment

Divno!! I super što sviraju zajedno, samo mi je žao što nisu negde bliže. I ja gledao oba na EXIT-ima, naravno; više sam oduvek voleo Manicse, ali me je Suede oduvao. Onaj Bret je imao energije za dva i po Jaggera, a izgleda kao struna.

 

In other news: Khruangbin na Šalati u ZG prošlog utorka, dva sata vrlo korektne svirke. Viđen i Pera Janjatović u publici, svaka čast unatoč godinama. Gužva prilično velika, a noć tropska, zeznut kombo. Novi album malo ravniji pa su prvih 45 minuta išli sporo, ali posle krenuli da rešetaju hitovima, lep odgovor publike. Fino veče.

 

 

  • +1 6
Link to comment

Sa nešto zaostatka, evo jednog momenta sa ovogodišnjeg WOMAD festivala (Adelaide, South Australia) - uvek izuzetni Baaba Maal ovaj put nam je doveo senegalsku senzaciju, basistkinju pod imenom Maah Keita. Baaba je vrlo ponosan na nju (i ceo bend), štaviše misija mu je u životu da iskoristi svoj status poznatog da bi promovisao mlade talente iz svoje zemlje (i okoline).

 

 

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Preksinoć, 25.07.

Bašta kulturnog centra, Šabac

Nenad Vasilić trio

 

Nenad Vasilić - kontrabas

Rastko Obradović - saksofon

Marko Živadinović - harmonika

 

Prijatan etno jazz. Nisam stigao na početak zbog posla.

 

 

Nema više Šabačkog letnjeg festivala, koji je znao da bude jako dobar.

Naprednjaci dovode narodnjake (meni su te dve reči sinonimi). Ko oće 10.08. spektakl, Jeca trans-Karleuša.

  • +1 2
Link to comment

Jel ima neko iskustva sa ovom antipreprodavačkom politikom da kupac karata mora da bude lično prisutan za koncerte Eda Sheerana, i da nema nikakve druge opcije? Greškom kupih 2 karte na svoje ime, a i da mi se ide, vrv neću biti u Bgd tada... Jel proveravaju ličnu kartu na ulazu? Po netu čitam da negde nisu, ali npr. u Nemačkoj i Holandiji jesu - pitam se kako li će biti u Zagrebu...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...