Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Video sam juce prekjuce 25P iz Takovske skrece u Bulevar levo. Sta ce tu, jebem li ga.

ehhh...

pre neki dan vidim 25(p) ide dole kroz zdravka celara

sledeci dan ili dva, posto sam trebao dole na raskrsnicu sa cvijicevoj, ja negde gore posle juznog sednem u 25 i kontam brzo cu

medjutim iz nekog meni nepoznatog razloga, majstor zaobidje sva skretanja desno iz bulevara, nego (kroz guzvu naravno) protera do takovske, pa pored glavne poste do 27.marta, pa onda tuda (maltene nazad) do postanske stedionice, pa onda tek nizbrdo

vozio sam se nekih 45 minuta, tih pa cini mi se kilometar, do dva vazdusnom linijom

 

ja bukvalno umirem ovih dana od gsp i cudim se ljudima, jer mi deluje da su svi ostali okolo mirni i da nemaju nikakvih problema sa saobracajem proteklih dana  :lolol:

Link to comment

oni su samo iskoristili rusvaj u gradu da smanje prevoz. koji, kad se zavrshi, opet nece povecati.

 

kad je bus koji ima ukupno cirka 16 stanica s kraja nakraj udaljen 22 stanice od bilo chega, to je neka skroz druga dimenzija :ph34r:

Edited by gospa buba
Link to comment

Isto i sa 73 ... mozda strajkuje okretnica u bloku :)

Ne štrajkuje, ponekad mi se čini da majstor stane negde na batajničkom sa strane "da odmori"...

Žena koja svaki dan ide do Zemuna se prešaltala na 45-icu a bogami i 82...

Link to comment

Ne štrajkuje, ponekad mi se čini da majstor stane negde na batajničkom sa strane "da odmori"...

Žena koja svaki dan ide do Zemuna se prešaltala na 45-icu a bogami i 82...

naravno da stane da odmori, oni su svi zbog iskopina po gradu u kasnjenju tipa 20-60 minuta vec na prvom krugu i chim stignu odmah krecu, nema pishkenja nema kafe,

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...