Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Pa nije na stanici, eto ih ljudi na stanici na suvom

 

Otisci u blatu su od kopitara koje mrzi da naprave 3 koraka do staze za ljude

https://www.google.rs/maps/@44.8040066,20.4163027,3a,75y,2.99h,71.82t/data=!3m6!1e1!3m4!1slJ1AoMuNCzmfQCWzHUr4Fg!2e0!7i13312!8i6656

Slika je stara, pre godinu i nešto jače, kopano je na stanici i više ne postoji taj asfaltirani deo

776cbe4865528a364f4670ffb6af9985.jpg

 

Sent from my x600 using Tapatalk

Link to comment
  • 1 month later...

moze li se karta kupiti u busu?

moja keva mora u ponedeljak sa stajge do VMA pa da ne kupuje neku plasticnu kartu za 400d kako joj je "neka zena iz kladova" rekla.

 

to je bus 78?

Link to comment

vrlo chesto moze, ali neka ima sitne pare, do dvesta. jer nerado prodaju i kusur im je problem. 78 it iz.

 

 

 

mislim, ne moze kad prodavca mrzi da prodaje ili je neshto ljut na sistem :D

Edited by gospa buba
Link to comment

ima li neka "bolja" opcija? ona treba da ode do vma i kad obavi pregled da se vrati na stanicu?

moze 2x da kupi kod vozacha pojedninachnu (poshto su male shanse da zavrshi vma za sat i pol)

 

moze da kupi dnevnu na trafici, kuca i da ne misli vishe o tome, ali ne znam gde je to cenovno.

 

u stvari evo kako je: https://www.busplus.rs/page-karte-cenovnik-pojedinacne.php

 

dve pojedinachne ce da je koshtaju 300 dinara kod vozacha, a dve na trafici na plastiku josh i vishe.

a dnevna 250 plus cena papirica nece preci 300. a dnevna se kupuje na kiosku. ljudi ispravljate me ako greshim, da ne navedem choveka na gluposti.

 

 

 

edip. neka ne uzima taksi direktno na stanici pa taman da joj glava otpada, ako bi doshlo do taksija. nego predje ulicu ka nemanjinoj i neka hvata koji idu uzbrdo nemanjinom taksiste u pokretu. samo table u boji, ne bele na kojima pishe samo TAXI. *** ima sigurno divnih ljudi i medju njima ali ja ih nisam srela :D. 

 

isto vazi i za nazad. ne oni koji stoje pred bolnicom. pred bolnicom stoji poseban olosh (goto ***)

Edited by gospa buba
Link to comment

ima li neka "bolja" opcija? ona treba da ode do vma i kad obavi pregled da se vrati na stanicu?

bolja opcija je da joj naručiš taksi za obe vožnje. ako ti treba neko od poverenja, ko joj neće oteti pare, pošalji pm.

Link to comment

bolja opcija je da joj naručiš taksi za obe vožnje. ako ti treba neko od poverenja, ko joj neće oteti pare, pošalji pm.

 

ma znam, ali nema sanse da je ubedim da potrosi koji dinar vise. "to ce onda onom lopovu vucicu nekako otici, i ne dam!" :D

 

gospa bubo, hvala puno za informacije. dajli tiket vil bi :)

Link to comment

Dnevnu kartu neka kupi na kiosku i nek ne razmislja o kucanju, kupovini kod vozaca, presedanju i sl. Hvata bus 78 na dnu Nemanjine i staje ispred WMA. U povratku isto. Ako ima vremena i energije neka u povratku sidje na Slaviji, pa dalje peske Nemanjinom. Ili do Terazija, pa dole...

Link to comment

Naravno. 10 april je D-Day :D

ajoj dobro je ja sam mislila da je to danas.

 

ne znam da li mora da se kuca dnevna ako se menja prevoz. ali znam da karta startuje trenutkom kupovine, ne mozesh da je kupish pa zapochnesh kad hocesh, nego kad tetka izda fiskalni, to je start. shto je strava glupo.

 

nachi neka i kupi i kuca. nece se baci :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...