Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

čist bezobrazluk i zaplašivanje naroda!Ovo bi trebalo da znači da ako se ka Vidikovcu opadne validacija ukidaju 53ku. I šta će nam i onako ide kao 23ka, samo kraće!Hoće početi i stanice da ukidaju?Šta još mož da im padne na pamet?
Koliko sam cuo neke stanice su vec ukinute, 65 i 77 pre uscaПослато са GT-I9000 користећи Тапаток 2
Link to comment

oko 30%uđe kontrola npr u 48 u 6 ujutru, u prolazu kroz šumu između stanica miljakovac 3 i 2, i vidi da u busu ima 3 klinke, 5 radnika i 3 penzionera. Ako su se samo penzosi validirali u roku od odma, ode linija u shredder. <_< inače, zadnji put sam upecan bez karte/imao clash sa organima reda_rada_i_discipline pre nekih 5 godina, išao na basket sa drugarom; ciča zima, 88 tek krenula sa sava centra za zemun, a mi zaboravili novčanike u torbi u stanu. žena-kontrolor ulazi na srednja vrata, i posle kraćeg objašnjavanja zamoli nas da napustimo bus. moj drugar, odmeri prvo mene (203cm x 120kg), pa sebe (205cm x 120kg), ukalkuliše i torbe i kaže joj - "ako možeš da izbaciš napolje četvrt tone, ti izbaci." faca joj je bila, 'nako :) javlja mi se ponavljanje scene u skorije vreme.

Edited by buffalo bill
Link to comment

Odbijam da poverujem u ovo, previše mi sumanuto deluje. Mada, nije da ne bih mogao da zamislim i takav scenario, sve uz obrazloženje kako zbog nesavesnih sugrađana koji ne ispunjavaju svoje obaveze sada eto svi moraju da ispaštaju. Ali ipak mislim da to neće uraditi. Još uvek.

Link to comment

samo da dodam... ja sam uvek bio građanin pokorni, imam markicu otkad znam za sebe, nikad se nisam vozio bez karte, validiram busplus čak i kad se vozim jednu stanicu...rešio sam da kupim auto.i da benzin točim u inostranstvu.i javljam se dobrovoljno ako treba da se postavljaju lokatori.

Link to comment

^^^ jes, ovaj nosi čekić za udarnički rad u čukanju tramvajskih šina, a drugi je valjda iz pkb-a.dss se neće buniti, na ćirilici je.

Edited by buffalo bill
Link to comment

ovaj drugi je nekako vise hushkacki. kao zapreti sapatniku svom u vozilu da validira/kupi kartu.onaj prvi je sa nekim pretecim tonom tj posledicama. grozota!btw. moze li biti da je zato do sad bilo potrebno validiranje karata i kod mesecnih tj godisnjih? da znaju koliko se ljudi prosecno vozi?mada ne vidim kako bi tj br realno mogao da padne ispod 30 %

Link to comment

"javni prevoz nije besplatan" pa jebem vam mater, naravno da nije besplatan kad ga svi plaćaju, zato i postoji. najobičnija bleda i jeftina kopija pokušaja iz 90-tih da se nađe neki unutrašnji neprijatelj koji je, eto, kriv za muke drugih. izigravanje tržišta tamo gde ne postoji. neko ima monopol, dotiran je od strane svih građana i još ti sere po mozgu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...