Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

8 hours ago, Redoran said:

 

Pa da, ali onda ovaj neće da priča o nameštenom tenderu nego o pticama i poeziji. Bio je onako bahato otvoren jer nije imao pojma da ga neko snima.

 

ta pretpostavka vazi za normalne ljude, ali ovde to nije slucaj. oni su se toliko osilili da nije nemoguce da je ovaj bio svestan snimanja, pogotovo ako su njegovi snimali.

Link to comment
23 minutes ago, mraki said:

Jel se oglašavao neko iz sns, predsednik?

Pominju li ovaj snimak po njihovim medijima?

:unsure:

Jeste, Glišić:

 

 

Ovo može da znači svašta, pa i da su ih oni snimili da bi neutralizovali Šapića.

Ugovor koji se pokušava raskinuti je potpisao Vesić (ili ćićiićić).

Link to comment

u celom ovom luđenju oko cena prevoza meni nije jasno zbog čega su penzioneri i srednješkolci predviđeni za besplatnu vožnju.

Link to comment
u celom ovom luđenju oko cena prevoza meni nije jasno zbog čega su penzioneri i srednješkolci predviđeni za besplatnu vožnju.
zato shto penzionere treba svakako relaksirati, a srednjoshkolci su problem, ne znash da nisu mozda osnovci, ne mozesh da im pristupash bez odobrenja roditelja jer su maloletni. onda je lakshe eliminisati ih potpuno.

sent from my not bubamoto

Link to comment
"У ситуацији када је снимљени разговор био намењен окривљеном који је разговор и снимио, није извршено кривично дело неовлашћено прислушкивање и снимање."
 
U praksi se pojavljuje ova sentenca. Sa druge strane, neki komentari Zakona kažu da je svaki razgovor za koji ne postoji saglasnost za snimanje, razgovor koji nije namenjen onom ko snima, ali ja mislim da je to pogrešno.
 
U svakom slučaju, da bi postojalo delo, moraju kumulativno da budu ispunjeni svi uslovi - bez saglasnosti, razgovor nije namenjen onome ko snima i osetno zadiranje u lični život...

https://www.vreme.com/vesti/vise-tuzilastvo-protiv-sapica-burazerska-istraga/



....shiit has hit the fan.
  • Hvala 1
Link to comment
33 minutes ago, radisa said:

U BG je LK obavezna od 16. godine, zar ne?

 

U celoj zemlji (Zakon o LK):

 

Quote

Члан 3.

Држављанин старији од 16 година живота који има пребивалиште на територији Републике Србије дужан је да има личну карту.

 

Link to comment

ima lichnu kartu, ali je maloletan, roditelji mu ne kupuju kartu, 'pushtaju' ga bez karte, ohrabruju da ne placa. radi se o roditeljima, ne o deci. pa zamisli kad ridze udare na nejach, koja bi to vriska bila. s druge strane, ridze udaraju iskljuchivo na zensku decu, za koju procene da mogu bezbedno da izbace iz busa. ono, da izgura klinku posle shkole iz 611 za dobanovce koji ide na pola sata, to im je fora. mi placamo prevoz srednjoshkolki da je ne bi drndali idioti, dosta se vozi do shkole, treba i da stigne. sad je skoro pa shejmuju kad pokaze kartu, opaaa, srednja shkolaaaa. mislim da je to jedina maloletna osoba u gradu koja placa prevoz isuse.gif


sent from my not bubamoto



  • +1 7
Link to comment
4 hours ago, gospa buba said:

zato shto penzionere treba svakako relaksirati, a srednjoshkolci su problem, ne znash da nisu mozda osnovci, ne mozesh da im pristupash bez odobrenja roditelja jer su maloletni. onda je lakshe eliminisati ih potpuno.

sent from my not bubamoto
 

nije mi bilo jasno ni kada su mi pripisali 400 dinara godišnje. ko nešto koristi treba da plati. makar simbolično. za srednjoškolce si u pravu.  svesni su ovog tvog

Quote

ima lichnu kartu, ali je maloletan, roditelji mu ne kupuju kartu, 'pushtaju' ga bez karte, ohrabruju da ne placa. radi se o roditeljima, ne o deci.

i onda imaju brigu manje. tako je i za razne druge stvari, svojstveno je raspaloj državi i raspalom društvu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...