Jump to content
IGNORED

Zimnica


April

Recommended Posts

sad masa proizvođača ajvara paprike što je mislim krucijalno ne bari već izistinski peče tako da je obesmišljeno cimanje oko pravljenja istog

:karapandža:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

naravno da nije sa kalenica, onda ne bi bilo ni za 2 kila

 

stvarno je glupo da pisemo o ovom ajvaru, kao da ga nismo ovde masovno kupovali pre 2 godine kada je rene hintovao 

 

to je deltin industrijski ajvar koji nema nikakve veze sa pravim ajvarima pravljenim od pecenih pa cepkanih paprika koji po srbiji kosta 350-400 dinara. naravno kome se svidja samo napred.

Link to comment

nekome hrana služi i da se prehrani,u tom slučaju je ok info za proizvod sa najboljim odnosom cena/kvalitet, bolji je od podravkinog, koji je 65% skuplji

 

ne pišem po hranama ovde, nema teme koja nije snobovsko proseravanje, od piva pa nadalje, zaobilazim, nije moj svet

 

tako i vi, nauči kada da zaobiđeš post koji nije iz tvog univerzuma

Link to comment

 

 

ne pišem po hranama ovde, nema teme koja nije snobovsko proseravanje, od piva pa nadalje, zaobilazim, nije moj svet

 

 

Gde snobovski,  yolo se oduševljava babama  sa ličkim akcentom.

Link to comment

ja ovde ne smem ni da spomenem pošto sam plaćala teglu cepkanog ajvara  :cry:

i ne samo ja, celo moje okruženje kupuje preko te veze, stiže iz leskovac direkt

Daj neku šifrovanu  naznaku jel mala il velika cena  :D pa ako je mala,  da  stanemo u red, skupo   me ne zanima ništa :lolol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...