Jump to content
IGNORED

Raspad SFRJ


Muwan

Recommended Posts

A mi jedva čekamo da se tako nešto pojavi, kao da to dokazuje da mi nismo krivi nego da su nam zli moćnici sve zakuvali, a ne ono što znamo a to je da i oni imaju svoj deo odgovornosti.

Link to comment
  • 5 months later...
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Roger Sanchez

    207

  • cedo

    75

  • harper

    63

  • steins

    63

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bataković Vrancuski-Masoni-su-sjebali-Pašićev-plan-o-Srbiji-unutar-Kočića (malih drvenih stupića, ne dramopisca), Jovanović Živadin, Čedomiro Antić! Neki iz Akademije Nauka Republike Srpske (ne znam jel i senator možda)! :Hail:'U borbu su onda krenuli i partizani'! :Hail:GordoAlbionski vekovni Plan o razblaživanju i balansiranju rusoljubstvujušćih Srba Hrvatima s kobnim posledicama!:Hail:Štono sam reko, živio NATO, živio Šengen, i vi izvan oba!

Edited by Roger Sanchez
Link to comment

Cekaj, gled'o si Na raskrscima Istorije ili ovu budalu? Mis'im, ako je ovo drugo, ne znam odakle ti toliko slobodnog vremena, al' cisto da vidim je l' taj dokumentarac mozda zanimljiv..

Link to comment

u pravu si, sad kad bolje porazmislim.ovi što su prvi išli - Popov, Ković, Terzić, Antić... imali kravate pa ih ja po automatizmu okačio svima.a ti rođo da ješ gouna, znamo mi šta ti oćeš

38_NDH.jpg

Link to comment
Cekaj, gled'o si Na raskrscima Istorije ili ovu budalu? Mis'im, ako je ovo drugo, ne znam odakle ti toliko slobodnog vremena, al' cisto da vidim je l' taj dokumentarac mozda zanimljiv..
Raskršća Istorije i ova budala (pretpostavljam da misliš na Volfija :(, što znači da mu je vascela stratagema promašena) su ustvari jedno te isto, upravo to dodaje još ekstra čarobni šmek.Uspjeli su čak ubaciti i Budu Lončara, on jadan kasnije mislio valjda da sudjeluje u emisiji o vrlinama Koče Popovića :lol: Dobro ste ga zajebali! :thumbup:@ArbeitmannSkromnošću & samozatajnošću do obilja... -_-
Link to comment
e jbg, moraću da sačekam da nagorenatovare emisiju :(
Doveli su 15-ak ljudi, (akademski vrh, doduse) a onda su ih seckali na po 2 recenice svaki. Mogli su komotno uraditi dva intervjua (Popov / Kovic za XIX i Dimic / Ristovic / Bogetic za XX vek) i uraditi cestitu emisiju.Ukratko, nisi nista propustio.
Raskršća Istorije i ova budala (pretpostavljam da misliš na Volfija :(, što znači da mu je vascela stratagema promašena) su ustvari jedno te isto, upravo to dodaje još ekstra čarobni šmek...
Vau, ti mislis da Vucko uopste ima strategemu? Ovako mu ne laskaju ni u zadruzi teniskih profesionalaca. Edited by buffalo bill
Link to comment
Ukratko, nisi nista propustio.
A naracija? A fabula? A Jeremića Vuka kao paraakademskog™ sagovornika™?! Ne slaži PPP druga!
Vau, ti mislis da Vucko uopste ima strategemu? Ovako mu ne laskaju ni u zadruzi teniskih profesionalaca.
Pa ne znam jel baš njegova stratagema, možda je Bossova, ali stratagema je da se svidi Urkozamanjama šapčući im u uši priču koju žele čuti. Edited by Roger Sanchez
Link to comment

ukratko:- prvi deo do I svetskog rata đene đene.- Fracuzi i Englezi su 1916 slavili Vidovdan.- Pašić je mogao da pobode kočiće dokle ide srpska zemlja ali je Aleksandar hteo sve i to odmah.- Srbima je Jugoslavija bila konačno rešenje a ostalim kurvama samo usputna stanica.- Aleksandra su ubile ustaše i VMRO, verovatno i Talijani i Mađari, ali postoje priče da je prste umešao i Berlin.- Četnici su podigli ustanak i javili se radiom u London, gde su na tu vest otvorili šampanj.- Partizani su po napadu na SSSR krenuli u rat ali su ubrzo šmugnuli u Bosnu i Hrvatsku.- Tito je bio mali Staljin, hteo je da od Jugoslavije napravi lokalni SSSR.- Nesvrstana spoljna politika je bila cool, ali u suštini sviranje kurcu.- Nacionalizam, ustav iz 1974-te, ovašćenja pokrajina... to se moralo raspasti.- Da li su pravo na samoopredeljenje imale republike ili narodi?i tako... sve već viđeno. cut, copy & paste DS verzija istorije nesrećnog i napaćenog srpskog naroda.P.S. Snimali su ih po nekakvim rokoko foajeima, kristalni lusteri, zlatni ramovi i Vilerovi gobleni... valjda bio blam da snimaju po budžacima od kancelarija na fakultetu ili po institutima.EDIT: spor sam.

Edited by Arbeitmann
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...