Jump to content
IGNORED

Raspad SFRJ


Muwan

Recommended Posts

Miloševićeva fotografija sa crnim florom??
Možda je neki miting opozicije :D
:D
To je Vinko Hafner. A el pojma nemate da nemate..
Link to comment
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Roger Sanchez

    207

  • cedo

    75

  • harper

    63

  • steins

    63

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jbg. Izgleda da su partizani bili samo sa jedne, integrativne strane.
pa onda možeš da razumeš moju zbunjenost da Heroj komanduje pucanje po nosačima titovih slika i trobojki sa petokrakom. ne znam, ja sam nekako kontao da ipak od rata u bosni nema ništa i da će Bosanci rešiti taj problem drugačije. Jbmliga što sam tako mislio, al sam tako mislio.ed. da arlekino, otprilike sad i ja kontam tu hronologiju. Edited by steins
Link to comment
16. januar 2004.Četiri i po godine robijeSILOVAO STOPERKUSREMSKA MITROVICA - Draganu Paravinji (35) iz Nove Pazove Vrhovni sud Srbije potvrdio je zatvorsku kaznu od četiri godine i šest meseci na koju ga je osudilo veće sudije Nebojše Starčevića u sremskomitrovačkoj Palati pravde zbog toga što je dokazano da je počinio krivična dela silovanje i silovanje u pokušaju.Paravinja je prvo 11. novembra 1996. godine, vozeći svoju "ladu samaru", registarskih oznaka RU 887-73, ugledao oštećenu M. Lj. koja je stopirala želeći da se prebaci do Inđije. Međutim, umesto da je samo prebaci do susednog mesta, napasnik ju je odveo na jedno tajnovito mesto i tu je uz pretnju i fizičko maltretiranje silovao a nakon toga izbacio iz automobila.Sledeće godine, 15. novembra 1997. godine, Paravinja je na lokalnom putu Golubinci - Stara Pazova ugledao u prvim večernjim satima maloletnu Č. I. koja nije stopirala. Međutim, on je ipak zaustavio svoj automobil i na silu u njega ugurao maloletnicu. Međutim, Č. I. je sačuvala prisebnost, pritisnula sirenu, Paravinja se uspaničio, zaustavio "ladu samaru", što je maloletnica iskoristila da istrči iz automobila.
Koji smo mi raspad od država isuse.gif Edited by Roger Sanchez
Link to comment

Ali ovo sa umrlim bebama kao povodom za probijanje koridora... Kako samo prezirem novinare, a ovdašnje pogotovo. Čast iznimno retkim izuzecima.

Link to comment

Снаге ВРС у Босанској Крајини су биле одсјечене од остатка ВРС. Фактички под опсадом. Чињеница да је нестајало свега, па и кисеоника, због чега су нажалост страдале и тек рођене бебе. Није баш Лењинград, али је свакако то било разлог пробијања обруча.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...