Jump to content
IGNORED

hocu da budem hipster


ToniAdams

Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • fancy claps

    13

  • ToniAdams

    10

  • Ryan Franco

    10

  • sherman

    7

  • 3 months later...

hehe, danas sam u kancelariji simpatičan trač. mladencima nek je sasrećom, a devendra bi morao da se oduži Velikoj Srbiji jednim koncertom za narod. mada, kad bolje razmislim

nije moje da o tome pričam ovde

Link to comment
u, pa hipsteri onda definitivno nemaju pojma. ja bih, da sam vodja hipstera, naredio slušanje isključivo bi hir nau.
o fala kurcu da jos neko osim mene gotivi Be Here Now
Link to comment
hehe, danas sam u kancelariji simpatičan trač. mladencima nek je sasrećom, a devendra bi morao da se oduži Velikoj Srbiji jednim koncertom za narod.
neka ga dovedu za mladence, pa da proslavimo ^_^
Link to comment

pa mozda Dream Diary. mada su meni jako gotivni. stavise, mislim da je ovo jedan od boljih albuma ove godine.http://www.youtube.com/watch?v=XCWMiCo9K1o&feature=related

Link to comment

mozda ovo:http://www.youtube.com/watch?v=Wgyu-g17xuI i valjda ovo:http://www.youtube.com/watch?v=AHG_LzH37b0&feature=related i Cave Singers definitivno:http://www.youtube.com/watch?v=t3nzDVF1dEY

Edited by Minimoog
Link to comment
  • 6 months later...
ahahahaaliiii lynch koji se igrao na fruity loopsu i t painu i karen o. m83 je soooo last week :ph34r::lol: ne zna se koji je veci jazz hype, stetson ili matana. dobro, imam vece razumevanje kad zapevaju gospelne sestre i postane spajn tingling, stetson je jedan exercise in futility :wub:p.s
:D Edited by palfoot
Link to comment

^dragi malkmuse, ni ja nisam siguran sta da mislim o svim ovim novim

ili
, znam samo da iako ih svi dissuju zbog primaverne4k slave, osim ponekog superstar kriticara koji bi za da prkosi svim RYM hipsterima koji mrze hipstere na RYMu kao wallstreet deca koja placu na pepper spray dok bankari otvaraju boce sampanjca a i znajuci moj afininitet ka female postavama koje nisu samo
ili
neam nikakav problem da priznam da nisu jesus and mary chain glavni krivci za sve a i take is as it comes je jedna super stvar, nostalgija za jednom najlepsom devojackom sobom u spotu anytime, iako prvi dojam ponekad zna da prevari? electrelane se i dalje rado slusaju ;) i kad smo vec kod toga, koji je vas omiljeni girls kao prefiks-sufiks bend :D Edited by palfoot
Link to comment
prvo bi uvod. pesma je uveliko pocela da tece a uvod je jos trajao. nadao sam se da ce se nesto promenuti. bilo sta. neka ritmicka poskocica npr. najvise sto sam dobio u tom pravcu je bilo neznatno utisavanje bubnja u jednom delu. i kako je uvod odmicao i ulazio vec u peti minut naslutio sam da se ama bas nista nece menjati, oni ce nastaviti da sviraju uvod do samog kraja, bez da se iko od njih nedajboze nesto uzbudi i iskoci iz cele uspavanke.pesma se ocekivano i zavrsila uvodom.sve bio je uvod.ali nasao sam i jednu stvar slicnog uvodnog karaktera, bas sa istog albuma koja nije losa. zove se Father Midnightda li cu se ikad vratiti ovom bendu i poslusati nesto? znajuci sebe, plasim se da hocu
Link to comment
jazz hype:http://www.youtube.com/watch?v=HKcilfL2aFc&feature=related
sve sto je virtuoz hteo da kaze ovom pesmom je moglo da stane u 14 sekundi. to ga naravno nije sprecilo da se sve produzi na 5:14
Link to comment
^dragi malkmuse, ni ja nisam siguran sta da mislim o svim ovim novim
ili
, znam samo da iako ih svi dissuju zbog primaverne4k slave, osim ponekog superstar kriticara koji bi za da prkosi svim RYM hipsterima koji mrze hipstere na RYMu kao wallstreet deca koja placu na pepper spray dok bankari otvaraju boce sampanjca a i znajuci moj afininitet ka female postavama koje nisu samo
ili
neam nikakav problem da priznam da nisu jesus and mary chain glavni krivci za sve a i take is as it comes je jedna super stvar, nostalgija za jednom najlepsom devojackom sobom u spotu anytime, iako prvi dojam ponekad zna da prevari? electrelane se i dalje rado slusaju ;) i kad smo vec kod toga, koji je vas omiljeni girls kao prefiks-sufiks bend :D
Dragi palfute, znači ni ti ne znaš da li je hipsterizam više stanje svesti ili estetsko opredeljenje (mix jeste, ali šta tu češće preovlađuje?).Šta gi znam, dođem mu pomalo gadljiv na taj Pičfork (ne razumem Animal Collective ni Pink Ariela (u kome više prepoznajem Wham nego Beach Boys)), al opet, nije baš sve odatle loše. Samo oko 90% ne volim. Opet, išao bih na Primaveru samo tako.Sveženski bendovi? Ne mogu da se setim previše njih. Naročito ne iz 'hipsterskog' miljea. The Go-Go's, Sleater Kinney, Electrelane (koji su mi ozbiljan bend sa lepim pesmama, pa ih ne bih denuncirao u trendovštinu), Babes in Toyland i L7 malo manje, i to je negde to. U mlađem dobu sam voleo neke gluposti poput
, ali to je bilo-prošlo.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...