Jump to content
IGNORED

hocu da budem hipster


ToniAdams

Recommended Posts

...nesnl i uilko i ti dosadni bendovi isisavaju zivot iz njih...
Kad već potkačinješ Tvidija, odslušah sinoć novi album za Mavis Staples, na kome je ovaj prvi autor par pesama, između ostalog i naslovne.Prepoznaje se Tvidijev rukopis, ali Mavis je ta koja udahnjuje život.Na Pičforku je video za pesmu, kao i intervju sa Mavis u kome je ova puna hvale za svoje kolege, itd...: http://pitchfork.com/search/?query=mavis+staples&search_type=standard
Link to comment
  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • fancy claps

    13

  • ToniAdams

    10

  • Ryan Franco

    10

  • sherman

    7

the drums cool.gif (ali neke naočare što ružnije i veće, dedine ili nešto)
sad smo već kod oblačenja, ali uz The Drums se nose uske farmerke, podvrnute bar 5 cm iznad gležnjeva. eto tako, sam se ja pre neki dan igrala Drumsa, i zaboravila da odvrnem farmerke kad sam izašla iz stana. :isuse: mislim da me komšiluk gleda drugim očima.
Link to comment
samo prvi oejzis, jel to pravi odgovor?
to vise nije definitivno, hohohoho, u smislu da ne moze da te definise ko hipstera. al ces biti hipster ako defmej cenis iskljucivo u poredjenju s stoun rouzisom. priznavao da je to isti album (kao sto svi cuju) il pokazivo suprotno.al u svakom slucaju, dalje od vocdastori ne ides. Edited by fancy claps
Link to comment
svi saveti su dobrodosli
ako oćeš da budeš pravi srbijanski hipster onda nek ti omiljeni bend bude crystal castles a drugi omiljeni recimo miami horror.ako bi da to začiniš sa malo amerikanskog hipsterluka, probaj nešto od ovog: †‡†, oOoOO, ///▲▲▲\\\, Gr†LLGR†LL, ℑ⊇≥◊≤⊆ℜ, V▲GINA WOLF i sl. i obavezno prati šta kog dana pičfork misli o wavves.
Link to comment
to vise nije definitivno, hohohoho, u smislu da ne moze da te definise ko hipstera. al ces biti hipster ako defmej cenis iskljucivo u poredjenju s stoun rouzisom. priznavao da je to isti album (kao sto svi cuju) il pokazivo suprotno.al u svakom slucaju, dalje od vocdastori ne ides.
u, pa hipsteri onda definitivno nemaju pojma. ja bih, da sam vodja hipstera, naredio slušanje isključivo bi hir nau.http://www.youtube.com/watch?v=FU6yzzESX8Y
Link to comment
'16, er slusas oejzis?(pitanje je test - u sebi krije licemerje 1 odgovora, i potpuno cu te razumeti ako ne odgovoris na njega. ni ja ne odgovaram takvim pitanjima.)
Uh, sad tek videh. Odgovoriću. Preveliki je Noel Cityjevac dab'ja to sluš'o :P Najbolje pesme Bring It On Down i Morning Glory. Posebno ova druga, to mi čak i singlica stoji kod kuće :D
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...