Jump to content
IGNORED

hocu da budem hipster


ToniAdams

Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • fancy claps

    13

  • ToniAdams

    10

  • Ryan Franco

    10

  • sherman

    7

hehe, i ja cekam da ga indi stavi na np a onda se setim da indija vise nema, ovde :(
Pa sad, premda bi to neki voleli, tu sam. I nisam nesto odusvljen s novim Grindermanom, ali jedva sam ga i slusao. Spot je kul, mislim onaj gde je turio one 2 toples klinke. Nekako osecam da nisam ciljano trziste za Grindermana, ipak je za to neki mladji svet (bez obzira na godine clanova benda).
Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

fastest growing facebook group :evil:http://www.facebook.com/home.php?#!/pages/Beogradski-Hipsterski-Sljam/121620624567178ozbiljno sam zabrinut shto mi kreatori josh nisu ukrali neku fotku, na jednom nedavnom rodjendanu-maskenbalu sam se prerushio u hipstera (how self-ironic?) a barem sam dva puta bio na inditronik zhurkama i djuskao medj hipsterskim shljamomal se nisam smuvao ni sa jednim od prenemagajucjih dechaka sa ogromnim naochalima. ja mislim da je strah od hipstera ustvari 1 internalizovana homofobija. evilsmile.gif fensi kleps, ima li te? :)

Edited by palfoot
Link to comment
fastest growing facebook group :evil:http://www.facebook.com/home.php?#!/pages/Beogradski-Hipsterski-Sljam/121620624567178ozbiljno sam zabrinut shto mi kreatori josh nisu ukrali neku fotku, na jednom nedavnom rodjendanu-maskenbalu sam se prerushio u hipstera (how self-ironic?) a barem sam dva puta bio na inditronik zhurkama i djuskao medj hipsterskim shljamomal se nisam smuvao ni sa jednim od prenemagajucjih dechaka sa ogromnim naochalima. ja mislim da je strah od hipstera ustvari 1 internalizovana homofobija. evilsmile.gif fensi kleps, ima li te? :)
ne pada mi na pamet da gledam fotke. meni smeta sto je grupa pretenciozna. hipsteri ne vole kad je nesto pretenciozno. i nepismena. uzasno nepismena.i aljkava. misim, hipsteri, ko svi drugi, neodvojivi su od mesta i vremena pojavljivanja, instanci s kojim dolaze u specifican odnos i prostora na kojem ostvaruju moc. ovo, srpska desnica, smesne pantale hohohoho! jeste aljakavo i skroz tindjedjerski. misim da ova empejceva ekipa je samo malo ljubomorna jer hipsteri imaju muda da kazu da su bolji od drugih i da ih (hipstere) je zbog toga sramota. kdpovska grupa u sustini.(ko saut park s vampirima i goticarima. samo bez goticara.)edit: misim da su argumenti kojim se na deponiji napada ova ogavna grupa takodje prilicno nepristojni. Edited by fancy claps
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...