Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

Isključivo mom ukusu i simpatijama i njihovoj, ne baš najsrećnijoj, raspodeli pozicija:

 

Nojer – Kafu, Bekenbauer, Maldini – Džerard, Pirlo, Maradona, Zidan – Mesi, Ronaldo, Ronaldinjo

 

 

  • +1 1
Link to comment

Kasiljas, Lam, Kanavaro, Breme - CavInijesta, Mateus, Zidan - Ronaldinjo, Mesi, Van Basten.

Ala bi ovo jebalo keve na PES-u. Bukvalno 9 igraca mogu da ti zavuku golcinu u bilo kom trenutku s bilo kog mesta, na bilo koji nacin, levom, desnom, iz peterca, s 30 metara, volejem, makazicama, kurcom, you name it. 

Greota sto nisam mogao da stavim Gigsa, Zubu i Pirla, honorable mentions. 

Edited by Plajvi
Link to comment
2 minutes ago, Milošica said:

Ali najjače je da se ne stavi CR :D

 

Ne volim ga, ali mora imati mesta.

 

Pa vidiš da svi biramo po ukusu, mislim da niko nije pokušao da sastavi stvarno najjači ili najbolji sastav! Recimo, CR je naravno bolji i uspešniji fudbaler od Ronaldinja (i direktni konkurent za ovaj tim) ali meni je Ronaldinjo draži i mislim da je talentovaniji od bilo koga sa liste. Šta bi tek bilo da je hteo malo više da se potrudi :D 

Link to comment

Neuer - Baresi, Beckenbauer, R. Carlos- Rijkaard, Matthaeus, Cruyff, Platini - Maradona, Pele, Ronaldo

 

Rajkard i Mateus bi pomagali odbrani, Roberto Karlos bi bio wingback, a Beckenbauer bi bio libero sa ofanzivnim zadacima. Krojf bi morao da pravi prodore po desnom krilu i da se vraca nazad. 

Link to comment
57 minutes ago, Milošica said:

Ali najjače je da se ne stavi CR :D

 

Ne volim ga, ali mora imati mesta.


Jbg, da je bio Batistuta, stavio bih Batistutu. :D A i (koncept) formacija mnogo utice na izbor. 

Link to comment

A sta je problem sa Bekamom, valjda taj imidz i manekenisanje kao CR7. Na stranu vrhunski prekidi, centarsutevi i duge lopte, bio je odlican defanzivni vezni, prava radilica koji je dosta trcao i riljao po terenu

  • +1 1
Link to comment

nije bio los beckham, rekao bih i malo potcenjen, ali nema sanse da nisu mogli nekog drugog umesto njega. ali ajde, ako je vec mogao gerrard moze i on.

 

neuer - lahm ramos maldini - matthaus xavi iniesta zidane - messi ronaldo ronaldo  stavio sam samo igrace koje sam gledao. 

Link to comment
36 minutes ago, Glass Joe said:

A sta je problem sa Bekamom, valjda taj imidz i manekenisanje kao CR7. Na stranu vrhunski prekidi, centarsutevi i duge lopte, bio je odlican defanzivni vezni, prava radilica koji je dosta trcao i riljao po terenu

Dobar je bio Bekam ali ima boljih od njega iz tog vremena. Na prvu loptu Vijera.
Pep, Redondo i Beks nisu za ovu listu sto ne znaci da su bili losi igraci.

Link to comment

taj France Football dodeljuje i Zlatnu Loptu?

Pitam jer nema Modrića u ponudi za ovo iako je bio zlatna lopta, a stavili neke koji nikad nisu bili ni bronzana lopta.

npr Kocsis je bio jednom 8. mesto za zlatnu loptu i on je u konkurenciji iako je na centarforu ogromna konkurencija. Samuel Eto bio jednom deseti, a ovde je isto u izboru.

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...