Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

1 hour ago, omiljeni said:

meni za makazice uvek prva asocijacija bio Hugo Sanchez, a posle njega Van Basten.

a volej...ne sećam se koja je to ekipa bila, ni koji igrač, uglavnom francuska liga, devedesete, Petica na HRTu. Nabačena iz kornera, izbijena i bratić je u punom trku hvata sa jedno 35-40 metara. Malo mu prešla preko noge i dobila ogroman efe. Kao Almeydin gol protiv Parme samo još 3 puta bolji.

 

Mislim da se lik zvao Jambay ili tako nekako, igrao je za Marseille.

Link to comment

Kod golova glavom, Borgeti zbog sopstvenog pokreta ali i cele timske akcije, kruzenja i kopanja i strpljenja, do momenta genijalnosti. 

 

Takodje, na pameti mi je neki gol glavom, otprilike, Bobo Vijeri  hvata centarsut i sa nekih 13m skace i  glavom lobuje golmana. Ne uspeva mi da nadjem. 

Link to comment
1 hour ago, SNARC said:

Kakva se atomska odbrana igrala..frajer primi loptu kod svojih 16 i do protivnickih niko ne pridje ni da se pozdravi.

 

Danas to ne prolazi ni u kukuruz ligi

 

Računali su ma neeezna ovaj, pusti ga slobodno, daj da nas trojica čuvamo van Bastena. I ispostavilo se da ne zna, očajan centaršut, al ovaj monstrum pokupi loptu na pola metra visine i sunu u rašlje

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, SNARC said:

Kakva se atomska odbrana igrala..frajer primi loptu kod svojih 16 i do protivnickih niko ne pridje ni da se pozdravi.

 

Danas to ne prolazi ni u kukuruz ligi

 

Pa nisu ni blizu sve utakmice bile ovakve majku mu. Uostalom, potpuno ista scena kao u finalu LS 2009 kad je Mesi dao glavom sa 10 metara sam kao duh a Xaviju niko nije prisao kad je centrirao. 

 

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...