Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

 

ozbiljna budalaština, 17 godina, četiri gola za klub

ajde da ih je makar na svojim leđima u toj jednoj sezoni direktno odveo u PL pa i da donekle razumem ali ovo...

 

Link to comment

Neverovatna i nesvakidašnja priča stiže iz Nemačke gde je takmičar popularnog kviza "Potera" bio spreman da izgubi novac, pre nego da izgovori njemu mrsku reč.

Lepo je pobediti u kivzu, ali je očigledno rivalstvo u fudbalu važnije. Tog stava se čvrsto držao Klaus Blimel, koji je kvizu koji se emituje na nacionalnoj televiziji, odbio da preko usta prevali ime ljutog rivala Kelna.

 

Pomenuti Blimel je zagriženi fan Borusije Menhengladbah i uspešno je sakupljao novac odgovarajući na pitanja, sve dok nije stiglo jedno od lakših za njega.

Znao je odgovor, ali nije želeo da odgovori.

 

Pitanje je doslovce glasilo: “Koji klub je postao prvak druge lige u sezoni 2018/19?”, pročitao je voditelj pitanje, a Blimel je ko iz topa uzvratio: “Neću to izgovoriti”.

Odgovor je bio Keln, omraženi rival Menhengladbaha, ali ovaj simpatični nemački navijač nije želeo to da kaže i rizikovao je da izgubi novac.

 

Na kraju je ipak stigao do 2.500 evra, ali je postao apsolutni hit u Nemačkoj i na društvenim mrežama.

 

 

 

 

Edited by Milosh76
Link to comment

Ne znam gde da okačim, ali ode nam Boža Milenković, jedan od onih OFK-ovaca sedamdesetih zbog kojih smo se spuštali Severnim bulevarom sa Bulbudera na Bogosloviju

Link to comment

Real tradicionalno pojede i ispljune svoje kapitene legende, od Jera, Raula i Kasiljasa koliko ja pratim, ali to ne umanjuje koliki su neki carevi (citaj Raul i Iker)...

Imao svoj stav i pod Murinjom, a ono kad poljubi svoju verenicu u suzama posle osvajanja svetskog uzivo mi i dalje presimpaticno...

Link to comment

Iker je legenda. Ono što je on radio na golu Reala tokom godina defanzivnog cirkusa i Španije u ključnim momentima osvajanja titula je za :hail: :pera:

 

Njegova fizička sličnost sa vrhunskim rukometnim golmanom Henningom Fritzom je interesantna trivia.

Link to comment

aj da gadjamo - Leonarno, Ronaldo, Gatusso, Del Piero, Maldini, Ferrara, Buffon, Diego, Cordoba? Ono iza lici na Materazzija. Ne znam ko je celavi sto se smeje i ko je crnjo u drugom redu? Visoki crnja pozadi lici na Didu sa kosom.

Link to comment

Iza Del Piera je Vieri, iza Ferare i Maldinija je Trezege, pored Ferare Makelele, iza Ronalda Dida, pored Mijayovica Albertini. Celavi je Infantino iz uefe, to su svu koje jos prepoznajem

 

U svakom slucaju legendarna slika :)

Edited by de Sisti
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...