Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

A ipak je Henry od te navedene trojice. Inace ja bas volim El Ninja, ali on nije ni u reprezentaciji bio najbolji. Kao i uvek nepravedno zapostavljen ovaj iz avatara.

Link to comment
56 minutes ago, Glass Joe said:

Oven je dve godine mladji od Anrija

 

Pa da, ali je Anri '98 u Monaku igrao kao krilo, a Oven vec tada kao spic. Ali +1 na MŽ-ov poslednji post.

Link to comment
37 minutes ago, Meazza said:

 

Pa da, ali je Anri '98 u Monaku igrao kao krilo, a Oven vec tada kao spic. Ali +1 na MŽ-ov poslednji post.

Tako je. Čak i u Juveu je Anri igrao krilo, i nosio je broj 6. Msm da je dao neka mizerna tri gola za Juve. 

 

Henry9.thumb.jpg.fd59aed0143d9c560b2cc20bb86ea967.jpg

 

 

Link to comment
1 hour ago, Zico said:

Na svetskom 98 takodjer krilo i to desno, kad je igrao.  Wenger mu nasao zicu.

Nije se moglo tad prismrdeti mestu napadača Galskih petlova, pored ubojitih Givarša i Digarija. :D

Link to comment
7 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Pre svega u Engleskoj, gde su svi igrali sistem sa dva glavata špica i krilima koja su ih hranila centaršutevima. Anri je prvi čovek koji je dobijao loptu na krilu i stuštavao se ka kaznenom stvarajući dar mar. Samim tim je promenio način na koji se igra fudbal u Engleskoj.

Киген за твоје обавешење. 

Link to comment

Tacno, keegan mnogo pre henryja, mada nisu bas isti tip, ali jeste mighty mouse nasikao golova i golova sa krila, a i od velskog drveta je napravio igraca asistencijama. Medjutim, keeganu fali dosta golova da bi poredjenje sa henryjem uspelo, a rekao bih i malo skilla, henry je plemenitiji igrac. Ipak je francuz, ako se ne varam, najbolji strelac arsenala u istoriji, i u ligi i u svim takmicenjima, a bili su u tom klubu i neki cliff bastin, ted drake, radford, supermek, ian wright, alan smith, pa i robin van persie, i opet henry najvise.

Mislim meni je to potpuno suludo henry sa ovom dvojicom u poredjenju, daleko je on od njih, oni ce ostati fusnota u istoriji, henry medju legendama. 

Link to comment

Ja sam rekao Henry jer prosto mislim da je najbolji napadac u istoriji PL. Pored tih izvlacenja na krilo, driblanja, mogao je da da gol odakle je hteo, a ja jednostavno takve igrace najvise cenim. Glavom, prodorom, sa 25m, kad je u 16, izvodio slobodnjake, jednostavno gde god da je opasan je, plus konstantnost

Edited by Giggsy
Link to comment

 

Upoznali smo se na CM00/01 kada sam kao simpatizer jorgandzija imao samo 1 misiju: vratiti ATM u Primeru i zavladati svetom.

Ne secam se ni pola od 100 golova koliko je spakovao u prvom mandatu na Kalderonu, ali zato se ovog secam kao npr. Solskjerovog na Kamp Nou, ne zbog vaznosti koliko zbog lepote.

Davno sam mu oprostio "ruznu proslost", za mene ce biti i ostati 1 od omiljenih igraca ikada, a vama ostavljam na raspravu koliko je bio dobar ili ne.

 

Link to comment
10 hours ago, Giggsy said:

Ja sam rekao Henry jer prosto mislim da je najbolji napadac u istoriji PL. Pored tih izvlacenja na krilo, driblanja, mogao je da da gol odakle je hteo, a ja jednostavno takve igrace najvise cenim. Glavom, prodorom, sa 25m, kad je u 16, izvodio slobodnjake, jednostavno gde god da je opasan je, plus konstantnost

Cak je i rukom davao golove :smajliKojiSrceKafu:

Link to comment
12 hours ago, MocaVukotic said:

Tacno, keegan mnogo pre henryja, mada nisu bas isti tip, ali jeste mighty mouse nasikao golova i golova sa krila, a i od velskog drveta je napravio igraca asistencijama. Medjutim, keeganu fali dosta golova da bi poredjenje sa henryjem uspelo, a rekao bih i malo skilla, henry je plemenitiji igrac. Ipak je francuz, ako se ne varam, najbolji strelac arsenala u istoriji, i u ligi i u svim takmicenjima, a bili su u tom klubu i neki cliff bastin, ted drake, radford, supermek, ian wright, alan smith, pa i robin van persie, i opet henry najvise.

Mislim meni je to potpuno suludo henry sa ovom dvojicom u poredjenju, daleko je on od njih, oni ce ostati fusnota u istoriji, henry medju legendama. 

Кигена сам поменуо као неког ко је играо ту неку позицију  пре Анрија, нисам их поредио као играче, мада je дискутабилно да ли може за бају који је два пута узимао Златну лопту када је то признање нешто значило да није имао финесу.

Link to comment
20 minutes ago, 189- said:

a gde vam je drogba na listi sa ovim igracima?

 

I Drogba tacno. Ja sam pricao o ovoj trojici, ali Drogba je bas to. Gde god primiio loptu uplasis se

Link to comment

Drogba je igrac tipa Vieri, samo naravno korpulentniji, jaci i brzi. Dosta "staromodniji" od pomenutih (sto nije nista lose). Ja mnogo volim takve igrace, ali ne bih ga poredio sa Anrijem ili Aguerom jer su razliciti. 

 

Igrac koji je bio slican Anriju je Eto'o IMHO, ali sad vec izlazimo iz Engleske...

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...