Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

R.I.P. :cry: Jebote, 35 godina, 17 dana mlađi od mene.

 

Nikad neću zaboraviti onaj njegov gol protiv Chelsea na debiju. Strašan talenat koji je u Arsenalu premalo ostao jer je patio za Španijom. Održao nepobjedivost Arsenala u finišu debitantske polusezone bitnim golovima.

Link to comment

jpvmQ__2?format=jpg&name=900x900

 

Solidno ukantao Merdžu s550. Išao oko 200 i sleteo u kanal. Poginuo njegov rođak od 23 dine, a drugar teže povređen. Bio manijak za volanom, kažu.

Edited by Mindaugas Žukauskas
Link to comment
5 hours ago, MocaVukotic said:

Gledao sam ga u beogradu 2005, bile su to kvalifikacije za nemacku 2006. Dobar fudbaler, talentovan, imao sam uvek utisak da nije dobacio dokle je mogao

Rip

 

I ja takodje. Delom i zbog paklene konkurencije.

Odavao je utisak omiljenog lika, ne secam se njegovog crvenog kartona, retko korektan igrac svom vremenu. Kako je samo pravio vola od G.Nevila :isuse: I pored toga je bio od retkih kog nisam prezirao iz onog mocnog Arsenala. Bilo mi je drago kad je presao u Atletiko.

Jbt moje godiste, jeza.

Link to comment
13 hours ago, MocaVukotic said:

Gledao sam ga u beogradu 2005, bile su to kvalifikacije za nemacku 2006. Dobar fudbaler, talentovan, imao sam uvek utisak da nije dobacio dokle je mogao. 

Rip

Suvise skroman i nenametljiv da bi iskoristio bogom dan talenat. Bas mi je zao.

Link to comment
13 hours ago, John Coltrane said:

 

I ja takodje. Delom i zbog paklene konkurencije.

Odavao je utisak omiljenog lika, ne secam se njegovog crvenog kartona, retko korektan igrac svom vremenu. Kako je samo pravio vola od G.Nevila :isuse: I pored toga je bio od retkih kog nisam prezirao iz onog mocnog Arsenala. Bilo mi je drago kad je presao u Atletiko.

Jbt moje godiste, jeza.

 

Dobio je direktan crveni u finalu kupa protiv Uniteda, na kraju one sezone kad su ga braća Neville, Rooney i ostali plodovi incesta, uz dozvolu Rileya, masakrirali startovima za kartone.

 

Imao je problema sa Henryjem, vrhunskim igračem i još vrhunskijim šupkom, koji ga je ignorisao umjesto da ga kao neki kurčev dokapiten integriše u tim. Reyes je došao je u Arsenal sa nepunih 21 godinu, iz Španije u Englesku, u prilično skupom transferu i zadnje što mu je trebalo je to da ga lideri tima ne zarezuju ni dva posto. Usprkos tome, odlično se snašao, trpao golove za produživanje serije nepobjedivosti sve dok ga na Old Traffordu nisu prebili.

 

Poslije je pao na onu foru kad su ga španski novinari navukli da kaže da hoće u Real pa se odradila zamjena Baptista-Reyes iz koje niko ništa dobio nije, a bio je i onaj skandal kad je Aragones motivisao ni krivog ni dužnog Reyesa tako što je vrijeđao Henryja.

 

Istinski rahatluk je, pokazalo se, Reyesova krhka duša ciganska imala samo u svojoj Sevilli.

Link to comment
20 minutes ago, ArleKino said:

 

Dobio je direktan crveni u finalu kupa protiv Uniteda, na kraju one sezone kad su ga braća Neville, Rooney i ostali plodovi incesta, uz dozvolu Rileya, masakrirali startovima za kartone.

 

Imao je problema sa Henryjem, vrhunskim igračem i još vrhunskijim šupkom, koji ga je ignorisao umjesto da ga kao neki kurčev dokapiten integriše u tim. Reyes je došao je u Arsenal sa nepunih 21 godinu, iz Španije u Englesku, u prilično skupom transferu i zadnje što mu je trebalo je to da ga lideri tima ne zarezuju ni dva posto. Usprkos tome, odlično se snašao, trpao golove za produživanje serije nepobjedivosti sve dok ga na Old Traffordu nisu prebili.

 

Poslije je pao na onu foru kad su ga španski novinari navukli da kaže da hoće u Real pa se odradila zamjena Baptista-Reyes iz koje niko ništa dobio nije, a bio je i onaj skandal kad je Aragones motivisao ni krivog ni dužnog Reyesa tako što je vrijeđao Henryja.

 

Istinski rahatluk je, pokazalo se, Reyesova krhka duša ciganska imala samo u svojoj Sevilli.

 

Brate, sta je s tobom?!

 

Uostalom te pikanterije van terena ostavljam tebi i Mirroru, moj utisak je vezan za  njegovu igru i ponasanje na terenu.

Link to comment
2 hours ago, ArleKino said:

 

Poslije je pao na onu foru kad su ga španski novinari navukli da kaže da hoće u Real pa se odradila zamjena Baptista-Reyes iz koje niko ništa dobio nije, a bio je i onaj skandal kad je Aragones motivisao ni krivog ni dužnog Reyesa tako što je vrijeđao Henryja.

 

 

 

Nije baš tako, Liverpul je recimo dobio 6 komada na Enfildu (4 Baptistina), a Real je dobio nekakvu titulu u zadnjem kolu (golovima Reyesa)

Link to comment

Ode Jurica Jerković.

 

Teško je reći ko je bio najbolji među Oblakom, Meškovićem, Buljanom, Peruzovićem, Holcerom, Žungulom, Šurjakom, ali ipak je Jurica bio desetka. Adio, meštre

 

 

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...